×
×
خانه » محصول » پکیج آموزش کتیا پیشرفته | مجتمع آموزشی امیرکبیر

پکیج آموزش کتیا پیشرفته | مجتمع آموزشی امیرکبیر
نیمه پیشرفته

امتیاز کاربران به دوره
شامل توضیحات ، لیست دروس و اطلاعات دوره

پکیج آموزش کتیا پیشرفته یکی از بهترین و مهم‌ترین دوره‌هایی است که یک مهندس مکانیک فعال در حوزه‌ی مکانیک جامدات و ساخت و تولید، باید در آن شرکت کند. با توجه به اینکه نرم‌افزار کتیا از جمله مهم‌ترین نرم‌افزارهای مکانیک در این زمینه است، با تهیه‌ی پکیج آموزش نرم‌افزار کتیا پیشرفته قادر خواهید بود تا به‌صورت کاملاً کاربردی با این نرم‌افزار قدرتمند در سطح پیشرفته آشنا شده و از آن برای انجام پروژه‌های خود استفاده کنید. در ادامه نکات بیشتری را در مورد این نرم‌افزار به شما ارائه کرده و در نهایت، پکیج آموزش Catia مجتمع آموزشی امیرکبیر را نیز به شما معرفی خواهیم کرد.

آموزش کتیا، شرط اصلی ورود به بازار کار ساخت و تولید

آموزش کتیا، شرط اصلی ورود به بازار کار ساخت و تولید

آموزش کتیا شرط اصلی تولیدکنندگان برای افرادی است که قصد دارند تا وارد بازار کار طراحی قطعات شوند. شرایط تحریمی اعمال شده بر روی جامعه باعث شده است تا واردات قطعات از خارج از کشور با مشکلات عدیده‌ای مواجه شود. علاوه بر این، بالا رفتن قیمت ارز نیز به این مسئله دامن زده است تا حتی در شرایطی که امکان واردات قطعه به داخل کشور وجود داشته باشد، انجام این کار مقرون به صرفه نباشد.

در این شرایط، تولیدکنندگان داخلی باید نیاز کشور را برای قطعات مختلف تأمین کنند. یکی از مهم‌ترین مراحل در این مسیر، طراحی قطعات است که با استفاده از نرم‌افزارهای کامپیوتری انجام می‌شود. یکی از بهترین نرم‌افزارها برای انجام این کار نیز کتیا است. به همین دلیل است که آموزش کتیا یکی از مهم‌ترین دوره‌هایی است که برای ورود به بازار کار در این حوزه به آن نیاز خواهید داشت.

در ادامه کاربرد آموزش کتیا و این نرم‌افزار قدرتمند را در صنعت، بیشتر برای شما توضیح خواهیم داد.

آموزش کتیا + ۳ کاربرد مهم آن در صنعت

آموزش کتیا + ۳ کاربرد مهم آن در صنعت

آموزش کتیا می‌تواند در صنایع مختلف کاربردهای متعددی داشته باشد. در ادامه به برخی از جذاب‌ترین این کاربردها اشاره خواهیم کرد:

۱- آموزش کتیا در صنایع هوافضا

نرم‌افزار کتیا در صنایع هوافضا به‌صورت گسترده و برای ساخت قطعات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. جالب است اگر بدانید که قطعات طرح توسعه‌ی هواپیماهای جنگنده سبک کشور هند با استفاده از کتیا انجام شده است. بنابراین اگر به حوزه‌ی هوافضا علاقه دارید، آموزش کتیا می‌تواند شما را به آرزوی دیرینه‌تان برساند.

۲- آموزش کتیا در صنایع خودروسازی

از جمله صنایعی که به‌صورت گسترده از نرم‌افزار کتیا برای طراحی و ساخت قطعات خود استفاده می‌کنند، خودروسازها هستند. بسیاری از قطعاتی که در داخل و یا حتی خارج از کشور توسط شرکت‌های قطعه‌سازی تولید می‌شود، توسط این نرم‌افزار قدرتمند طراحی شده است. به همین دلیل است که آموزش کتیا می‌تواند راه ورود به این صنعت قدرتمند و درآمدزا برای شما باشد.

۳- آموزش کتیا در صنایع نظامی

آموزش کتیا می‌تواند راه ورود مهمی برای بازار کار در حوزه‌ی تجهیزات نظامی نیز باشد. توجه داشته باشید که بسیاری از قطعات نظامی، از انواع سلاح گرفته تا تجهیزات و ماشین‌آلاتی مانند تانک و … تماماً در ایران و توسط متخصصان همین کشور و با استفاده از نرم‌افزار کتیا ساخته می‌شود.

با این حال و در تمامی مواردی که در بالا به آنها اشاره شد، باید توجه داشته باشید که برای فعالیت در این حوزه و همچنین برای اینکه بتوانید به جایگاه بالایی در هر یک از زمینه‌های بالا دست پیدا کنید، لازم است تا به‌صورت کامل بر نرم‌افزار کتیا مسلط شوید. برای رسیدن به این هدف نیز استفاده از پکیج آموزش Catia پیشرفته مجتمع آموزشی امیرکبیر پیشنهاد می‌شود. در ادامه دلایل این انتخاب را نیز به شما خواهیم گفت.

مشخصات پکیج آموزش کتیا مجتمع آموزشی امیرکبیر

مشخصات پکیج آموزش کتیا مجتمع آموزشی امیرکبیر

پکیج آموزش Catia پیشرفته مجتمع آموزشی امیرکبیر یکی از بهترین فیلم آموزش کتیا است که توسط اساتید مجرب و به‌صورت تخصصی در این مرکز آموزشی تهیه شده است. آنچه در این پکیج آموزشی خواهید آموخت عبارت است از:

• اسمبلی و مونتاژ پیشرفته در محیط Assembly Design
• مونتاژ و دمونتاژ حرفه ای در محیط DMU Kinematics از مجموعه ماژول های Digital Mockup
• متحرک سازی و طراحی مکانیزم در محیط DMU Fitting از مجموعه ماژول های Digital Mockup
• طراحی مارپیچ ها و مسیر های پیچیده در محیط Wireframe & Surface Design
• طراحی سطوح پیچیده در محیط Generative Shape Design (GSD)
• ایجاد اسکچ از روی عکس در محیط Sketch Tracer
• ورقکاری در محیط شیت متال کتیا Generative Sheet Metal Design

پکیج آموزش کتیا پیشرفته امیرکبیر در ۶۲ قسمت و ۴۰ ساعت طراحی شده است و همان‌طور که در سیلابس بالا مشاهده می‌کنید، به‌صورت کاملاً کاربردی، شما را با مفاهیم پیشرفته‌ی استفاده از این نرم‌افزار در سطح پیشرفته آشنا خواهد کرد.

مشخصات بهترین پکیج آموزش کتیا

مشخصات بهترین پکیج آموزش کتیا

اگر قصد دارید تا پکیج آموزش کتیا را تهیه کنید، باید به نکات مهمی توجه داشته باشید تا بهترین نتیجه را از زمان و هزینه‌ی صرف شده برای این آموزش بگیرید. در ادامه به نکات مهمی که برای انتخاب پکیج آموزش Catia پیشرفته نیاز دارید، خواهیم پرداخت:

۱- آموزش کتیا به‌صورت پروژه محور

اولین نکته‌ای که در انتخاب پکیج آموزش Catia باید به آن توجه داشته باشید، پروژه محور بودن مفاهیم تدریس شده در پکیج است. باید در نظر داشته باشید که شما قرار نیست به یک اپراتور ساده در نرم‌افزار کتیا تبدیل شوید؛ در واقع شما باید راه درست را برای آموزش Catia پیدا کنید و با استفاده از آن به یک متخصص تمام عیار در این حوزه تبدیل شوید. این همان چیزی است که در پکیج آموزش نرم‌افزار کتیا مجتمع آموزشی امیرکبیر به آن دست خواهید یافت.

۲- آموزش کتیا توسط اساتید مجرب

آموزش Catia باید توسط اساتید مجرب که خود سابقه‌ی بالایی در صنعت و استفاده از این نرم‌افزار را دارند تهیه شده باشد. این موضوع به شما کمک خواهد کرد تا با تمامی چالش‌هایی که ممکن است در پروژه‌های واقعی با آن روبرو شوید، مواجه شده و نحوه‌ی حل آنها را نیز بیاموزید. این مسئله نیز در پکیج آموزش نرم‌افزار کتیا مجتمع آموزشی امیرکبیر به‌صورت کامل موردتوجه قرار گرفته است.

۳- دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای با آموزش کتیا

یکی دیگر از مواردی که ممکن است برای شما مهم باشد، دریافت مدرک پس از گذراندن دوره‌ی آموزش کتیا است. با توجه به این موضوع که مجتمع آموزشی امیرکبیر، دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای است، این امکان برای شما وجود دارد تا پس از گذراندن پکیج آموزش Catia و موفقیت در آزمون و یا پروژه‌ای که توسط دپارتمان مهندسی مکانیک این مرکز برگزار می‌شود، در آزمون فنی و حرفه‌ای نیز شرکت کرده و مدرک معتبر و قابل ترجمه‌ی این سازمان را نیز دریافت کنید.

جمع‌بندی

سوالات متداول آموزش کتیا پیشرفته

آموزش Catia از جمله دوره‌های مهمی است که هر فرد که قصد حضور در بازار کار طراحی و ساخت قطعات مکانیکی را دارد، به آن نیاز خواهد داشت. در این قسمت علاوه بر اینکه به کاربرد کتیا در صنعت پرداخته‌ایم، همچنین پکیج آموزش Catia پیشرفته مجتمع آموزشی امیرکبیر و مزیت‌های آن نسبت به پکیج‌های آموزشی مشابه را نیز عنوان کرده‌ایم.

جزییات بیشتر

سوالات متداول

۱- آموزش کتیا می‌تواند منجر به استخدام شود؟

بله. بسیاری از کمپانی‌های فعال در حوزه‌ی ساخت و تولید قطعات، نیاز مبرمی به نیروهای متخصص دارند که کار با نرم‌افزار کتیا را به‌صورت کامل بلد باشند.

۲- آیا با تهیه‌ی پکیج آموزش کتیا امیرکبیر، می‌توان مدرک فنی و حرفه‌ای دریافت کرد؟

بله. در صورتی‌که پکیج آموزش Catia امیرکبیر را دریافت و در آزمون / پروژه‌ی پایانی نیز نصاب قبولی را کسب کنید، می‌توانید در آزمون فنی و حرفه‌ای نیز شرکت و مدرک این سازمان را دریافت کنید.

پشتیبانی دوره و تماس با ما
شماره تماس
۰۹۰۲۲۲۰۷۱۶۲
ایمیل
eamirkabir.esf@gmail.com
پشتیبانی حضوری
اصفهان-مجتمع آموزشی امیرکبیر

روش پشتیبانی و پاسخگویی در امیرکبیر:

پس از خرید محصول و مشاهده فیلم ها در صورت بروز هر نوع مشکل با شماره 09022207162 تماس حاصل نموده و درخواست رفع آن را می نمایید. در صورت نیاز به مکالمه با مدرس دوره جناب آقای دکتر مهدی موحدنیا زمان مشاوره رزرو کرده و به صورت تلفنی یا آنلاین با مدرس ارتباط خواهید داشت. در صورتی که نیاز به رفع اشکال حضوری در اصفهان یا آنلاین دارید، پس از ارتباط با کارشناس ( به صورت تلفنی یا تیکت از طریق سایت) درخواست کلاس خصوصی نموده و در اسرع وقت جلسه ای برای شما هماهنگ خواهد شد.

مشاوره رایگان دریافت دوره آموزشی:
از زمان خرید محصول به مدت یکسال می توانید از یک جلسه مشاوره (ده دقیقه) استفاده نمایید.

دیدگاه و امتیاز کاربران
متوسط امتیاز ها
5.00
۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان
5 ستاره
2
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

2 دیدگاه برای پکیج آموزش کتیا پیشرفته | مجتمع آموزشی امیرکبیر

 1. محبوبه میرزایی

  من چند تا پکیج آمموزش کتیا پیشرفته خریدم ولی این پکیج فوق العاده هست. ممنون از استاد دلسوز این دوره دکتر موحدنیا

  • Eamirkabir

   ممنون از نظر با ارزش شما .تمام تلاش مجموعه بر ارائه بهترین محتویات به شما دانشجویان پرتلاشه..با آرزوی موفقیت

 2. نادر کمالی

  من این پکیج را خریدم و واقعاً عالی بود! آفرین به شما برای ارائه‌ی یک محصول فوق‌العاده

  • Eamirkabir

   ممنون از شما بابت اعتمادی که به مجموعه ما داشتید..با آرزوی موفقیت روز افزون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان
 • سطح دوره : نیمه پیشرفته
 • نوع دوره : مجازی
 • زبان دوره : فارسی
 • شامل 43 جلسه
 • پیش نیاز : پکیج آموزش کتیا مقدماتی
 • 17 ساعت آموزش
 • مدرک تخصصی
 • 100% دوره تکمیل شده است
 • دوره های مرتبط

  آموزش نرم افزار پاورمیل (PowerMILL)

  آموزش نرم افزار پاورمیل (PowerMILL)
  پیشرفته و مبتدی

  9 ساعت آموزش
  1 دانشجو
  ۹۰۰,۰۰۰ تومان
  پکیج آموزش سالیدورک

  پکیج آموزش سالیدورک (SolidWorks) | مجتمع آموزشی امیرکبیر
  مقدماتی

  16 ساعت آموزش
  1 دانشجو
  ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان