×
×
خانه » محصول » پکیج آموزش اینونتور | مجتمع آموزشی امیرکبیر

پکیج آموزش اینونتور | مجتمع آموزشی امیرکبیر
پیشرفته و مبتدی

شامل توضیحات ، لیست دروس و اطلاعات دوره

پکیج آموزش اینونتور از جمله دوره‌های آموزش مجازی است که برای ورود به بازار کار بسیار مناسب است. همین مسئله سبب شده است تا این دوره‌ی آموزش مجازی در بین دانشجویان مجتمع آموزشی امیرکبیر از محبوبیت بالایی برخوردار باشد. در ادامه، به نکاتی خواهیم پرداخت که به شما ثابت خواهد کرد که آموزش ‌Inventor یکی از مهم‌ترین توانایی‌هایی است که برای ورود به بازار کار در رشته‌ی مکانیک و به‌خصوص گرایش ساخت و تولید، به آن نیاز خواهید داشت.

معرفی مختصر نرم‌افزار اینونتور (‌Inventor)

معرفی مختصر نرم‌افزار اینونتور (‌Inventor)

نرم‌افزار اینونتور یکی از معروف‌ترین نرم‌افزارها برای مدلسازی قطعات صنعتی است. این نرم‌افزار که توسط غول نرم‌افزاری اتودسک توسعه داده شده است، به طراحان قطعات صنعتی این امکان را خواهد داد تا قطعات موردنظر خود را با نهایت دقت طراحی کرده و نقشه‌های ساخت آنها را نیز تهیه کنند.
نرم‌افزار اینونتور دارای امکانات متعددی است که از آن جمله می‌توان به امکان مدل‌سازی سه‌بعدی با جزئیات بسیار بالا، نقشه‌کشی قطعات و حتی انیمیشن‌سازی برای پرزنت قوی‌تر پروژه اشاره کرد. همین دلایل باعث شده است تا آموزش اینونتور، یکی از پرمتقاضی‌ترین دوره‌هایی باشد که در دپارتمان مهندسی مکانیک مجتمع آموزشی امیرکبیر برگزار می‌شود.
یکی دیگر از مزیت‌های آموزش اینونتور نسبت به رقبای سرسخت خود مانند کتیا و سالیدورکز، محیط بسیار کاربرپسند این نرم‌افزار است. مجدداً باید اشاره کنیم که اینونتور ساخت شرکت اتودسک است که طراحی و توسعه‌ی نرم‌افزارهای قدرتمندی مانند اتوکد را در رزومه‌ی خود دارد؛ بنابراین واضح است که اینونتور نیز باید قدرت برند مادر خود را به ارث برده باشد!

آموزش اینونتور (Inventor) برای ورود به بازار کار

آموزش اینونتور (Inventor) برای ورود به بازار کار

یکی از مهم‌ترین و پرتکرارترین سؤالاتی که دانشجویان مجتمع آموزشی امیرکبیر در ذهن دارند، این است که آیا آموزش اینونتور برای ورود به بازار کار کافی است؟ برای پاسخ به این سؤال، ابتدا باید نرم‌افزار Inventor را قدری بیشتر شناخت.
قبل از اینکه آموزش اینونتور و اصولاً هر نرم‌افزار دیگری را شروع کنیم، باید نسبت به قابلیت‌های آن نرم‌افزار شناخت کافی به‌دست آوریم. این موضوع سبب می‌شود تا بهترین بهره‌وری را از آموزش Inventor انتخابی خود داشته باشیم.
یکی از مهم‌ترین قسمت‌هایی که در نرم‌افزار اینونتور وجود دارد، محیط پارت (Part) است. در این محیط شما می‌توانید به طراحی سه‌بعدی قطعه‌ی موردنظر خود بپردازید. همچنین با استفاده از ابزارهای متعددی که در این قسمت وجود دارد، می‌توانید عملیات برشکاری، سوراخکاری و … را بر روی قطعه‌ی موردنظر خود انجام دهید.
یکی از زیرمجموعه‌های مهمی که در این محیط وجود دارد، Sheet Metal است که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا طراحی ورقکاری را نیز انجام دهید. همین چند جمله در مورد تنها یکی از محیط‌های این نرم‌افزار آنقدر توانایی دارد که با آموزش اینونتور به‌صورت حرفه‌ای، می‌توانید بسیاری از نیازهای خود را پوشش دهید.
محیط دیگری که در نرم‌افزار اینونتور بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، محیط اسمبلی (Assembly) است و همان‌طور که از نامِ آن نیز پیدا است، برای مونتاژ قطعات مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این محیط، قطعاتی را که در محیط پارت طراحی کرده‌ایم، با استفاده از قیود مناسب به یکدیگر متصل کرده و در نهایت یک سیستم کامل را طراحی خواهیم کرد. این محیط نیز ابزارها و قابلیت‌های بسیار متنوعی دارد که آموزش اینونتور حرفه‌ای می‌تواند شما را به جایگاهی برساند که بر استفاده از آنها مسلط شوید.
در نهایت شما باید نقشه‌های قطعات طراحی شده را نیز ترسیم کنید. این کار در محیط دراوینگ (Drawing) نرم‌افزار اینونتور انجام می‌شود. نکته‌ای که در این قسمت باید به آن توجه کرد، درج علائم و اندازه‌گذاری‌های لازم بر اساس استانداردهای مورد استفاده است که باید بر روی نقشه‌های دوبعدی ترسیم شود. با استفاده از پکیج آموزش Invbentor مجتمع آموزشی امیرکبیر، می‌توانید این کار را نیز به‌صورت کامل و پروژه محور انجام دهید.
اما حالا به سؤال ابتدایی این قسمت می‌رسیم؛ آیا آموزش اینونتور برای ورود به بازار کار کافی است؟ اگر بخواهیم با صداقت تمام به این سؤال پاسخ دهیم، باید بگوییم که پکیج آموزش Inventor مجتمع آموزشی امیرکبیر شما را به‌صورت کامل با این نرم‌افزار آشنا می‌کند؛ به‌گونه‌ای که خواهید توانست در پوزیشن‌های مختلف کاری، قدرت خود را در استفاده از این نرم‌افزار به رُخ بکشید. اما به هر حال نباید از این واقعیت نیز چشم‌پوشی کرد که بازار کار در این حوزه کاملاً رقابتی است و در صورتی‌که بخواهید با قدرت فوق‌العاده‌ای در این عرصه وارد شوید، باید بر روی نرم‌افزارها و توانایی‌های دیگری نیز مسلط شوید.

چرا پکیج آموزش اینونتور مجتمع آموزشی امیرکبیر را انتخاب کنیم؟

چرا پکیج آموزش اینونتور مجتمع آموزشی امیرکبیر را انتخاب کنیم؟

هنگامی که تصمیم می‌گیرید تا آموزش اینونتور را برای ارتقای سطح علمی خود تهیه کنید، ممکن است با نمونه‌های متعددی از انواع پکیج‌های آموزشی مواجه شوید که اتفاقاً همه‌ی آنها هم عنوان می‌کنند که آموزش Inventor را به صورت کامل و حرفه‌ای انجام می‌دهند. چند نکته‌ای که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد را با دقت بخوانید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای پکیج آموزشی اینونتور داشته باشید:

۱- پروژه محور بودن پکیج آموزش اینونتور

اولین و شاید اغراق نباشد اگر بگوییم مهم‌ترین نکته‌ای که باید در انتخاب پکیج آموزش اینتونتور به آن دقت کنید، پروژه محور بودن دوره است. به‌عنوان توضیح بیشتر باید در نظر داشته باشید که دوره‌ی انتخابی‌تان، نباید شما را فقط با منوهای نرم‌افزار آشنا کند. اگر چه این موضوع مهم است، اما این مسئله باید در قالب پروژه‌های متعدد، متنوع و واقعی انجام شود که شما با چالش‌های واقعی پروژه‌ها نیز آشنا شوید.

۲- آموزش اینونتور بر اساس نیاز واقعی بازار کار

نرم‌افزار اینونتور آنقدر قابلیت‌های متعددی دارد که می‌توان کورس‌های متعددی برای آن برگزار کرد. اما توجه داشته باشید که شما قرار است با آموزش اینونتور وارد بازار کار شوید. بنابراین باید دقیقاً همان مواردی را یاد بگیرید که ممکن است در صنعت به آن برخورد کنید و این هم از جمله نکات مهمی است که در پکیج آموزش Inventor مجتمع آموزشی امیرکبیر، با دقت و وسواس بالا رعایت شده است.

۳- آموزش اینونتور با اساتید باتجربه

یکی دیگر از نکاتی که در انتخاب پکیج آموزشی Inventor باید به آن توجه داشته باشید، تجربه‌ی مدرس دوره است. واضح است که هر قدر مدرس دوره از تجربه‌ی بیشتری در زمینه‌ی مهندسی مکانیک و استفاده از این نرم‌افزار در صنعت برخوردار باشد، اولاً می‌تواند مفاهیم را به‌صورت ساده‌تر و روان‌تر به شما آموزش دهد و همچنین راهنمایی‌هایی برای شروع کار در این زمینه به شما نماید.

۴- امکان اخذ مدرک فنی و حرفه‌ای با پکیج آموزش اینونتور

اگر چه تمامی شرکت‌هایی که به نیروی متخصص در زمینه‌ی طراحی قطعات با اینونتور نیاز دارند، مهارت شما را برای استخدام به‌عنوان پارامتر اصلی در نظر می‌گیرند، اما به هر حال داشتن مدرک معتبری مانند مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای کشور هم در اعتماد کارفرما اثر خود را خواهد داشت.
یکی از مزیت‌های اساسی پکیج آموزش اینونتور مجتمع آموزشی امیرکبیر این است که پس از اتمام پکیج و در صورت موفقیت در آزمون / پروژه‌ای که از طرف این مرکز برای شما تعریف می‌شود، می‌توانید در آزمون فنی و حرفه‌ای شرکت کرده و این مدرک را نیز در رزومه‌ی خود قرار دهید.

مواردی که با پکیج آموزش Inventor مجتمع آموزشی امیرکبیر خواهید آموخت

مواردی که با پکیج آموزش Inventor مجتمع آموزشی امیرکبیر خواهید آموخت

آنچه در پکیج آموزش Inventor مجتمع آموزشی امیرکبیر به‌صورت کامل و پروژه محور به شما آموزش داده خواهد شد، شامل موارد زیر است:
ترسیم دوبعدی با محیط اسکچ sketcher
• طراحی و مدلسازی سه بعدی با محیط Part Design
• مونتاژ قطعات صنعتی و طراحی دستگاه در محیط Assembly Design
• استخراج نقشه های ساخت و نقشه های کارگاهی و نقشه مرکب در محیط Drafting
• درج علائم در نقشه ،تلرانس گذاری، بالن گذاری در نقشه های مرکب
• درج جدول و لوگو در نقشه
• گزارش گیری از طراحی (مرکز ثقل، ممان اینرسی،جرم قطعات)

کلام آخر

سوالات متداول در مورد پکیج آموزش Inventor

آموزش اینونتور از جمله قابلیت‌های کلیدی است که هر متخصص مکانیکی که در شاخه‌ی طراحی و ساخت قطعات کار می‌کند، باید بر آن مسلط باشد. این موضوع آنقدر مهم است که شرط استخدام در بسیاری از شرکت‌ها و کارخانجات طراحی و ساخت قطعات صنعتی، تسلط بر این نرم‌افزار است. پکیج آموزش Inventor مجتمع آموزشی امیرکبیر دقیقاً همان دوره‌ای است که برای مسلط شدن بر این نرم‌افزار، از صفر تا صد نیاز دارید. همین حالا این پکیج را خریداری کنید و اولین قدم خود را برای ورود به بازار کار، محکم بردارید.

جزییات بیشتر

سوالات متداول

۱- آیا پکیج آموزش اینونتور امیرکبیر پروژه محور است؟

بله. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این پکیج نسبت به نمونه‌های مشابه، پروژه محور بودن تمامی روند آموزش استو همچنین تمامی مثال‌های نیز مربوط به قطعات صنعتی واقعی است تا در حین آموزش بتوانید با تمامی چالش‌های پروژه‌های واقعی آشنا شوید.

۲- آیا با پکیج آموزش Inventor امیرکبیر می‌توان مدرک فنی و حرفه‌ای دریافت کرد؟

بله. در صورتی‌که بتوانید در آزمون / پروژه‌ی پایانی که از طرف مجتمع آموزشی امیرکبیر برگزار می‌شود، نمره‌ی قبولی را کسب کنید، می‌توانید برای آزمون فنی و حرفه‌ای نیز ثبت نام کنید.

۳- پیش نیاز استفاده از پکیج آموزش اینونتور امیرکبیر چیست؟

این پکیج پیش‌نیاز خاصی ندارد. به‌عبارت دیگر تمامی مراحل در آن به‌گونه‌ای توضیح داده شده است که شما حتی با یک دید مختصر در مورد قطعات صنعتی، بتوانید از پکیج آموزش اینونتور بهترین استفاده را ببرید.

پشتیبانی دوره و تماس با ما
شماره تماس
۰۹۰۲۲۲۰۷۱۶۲
ایمیل
eamirkabir.esf@gmail.com
پشتیبانی حضوری
اصفهان

روش پشتیبانی و پاسخگویی در امیرکبیر:

پس از خرید محصول و مشاهده فیلم ها در صورت بروز هر نوع مشکل با شماره 09022207162 تماس حاصل نموده و درخواست رفع آن را می نمایید. در صورت نیاز به مکالمه با مدرس دوره جناب مهندس وحیدا زمان مشاوره رزرو کرده و به صورت تلفنی یا آنلاین با مدرس ارتباط خواهید داشت. در صورتی که نیاز به رفع اشکال حضوری در اصفهان یا آنلاین دارید، پس از ارتباط با کارشناس ( به صورت تلفنی یا تیکت از طریق سایت) درخواست کلاس خصوصی نموده و در اسرع وقت جلسه ای برای شما هماهنگ خواهد شد.

مشاوره رایگان دریافت دوره آموزشی:
از زمان خرید محصول به مدت یکسال می توانید از یک جلسه مشاوره (ده دقیقه) استفاده نمایید.

دیدگاه و امتیاز کاربران
متوسط امتیاز ها
0
۹۰۰,۰۰۰ تومان
5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پکیج آموزش اینونتور | مجتمع آموزشی امیرکبیر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۰۰,۰۰۰ تومان
 • سطح دوره : پیشرفته و مبتدی
 • نوع دوره : مجازی
 • زبان دوره : فارسی
 • شامل 40 جلسه
 • پیش نیاز : بدون پیشنیاز
 • 15 ساعت آموزش
 • مدرک تخصصی
 • 100% دوره تکمیل شده است
 • دوره های مرتبط

  پکیج آموزش PDMS

  پکیج آموزش نرم افزار PDMS
  پیشرفته و مبتدی

  14 آموزش
  8 دانشجو
  ۱,۶۸۰,۰۰۰ تومان
  پکیج آموزش کتیا پیشرفته مجتمع آموزشی امیرکبیر

  پکیج آموزش کتیا پیشرفته | مجتمع آموزشی امیرکبیر
  نیمه پیشرفته

  17 ساعت آموزش
  17 دانشجو
  ۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان