×
×
خانه » محصول » پکیج آموزش اتوکد {معرفی کامل + نکات طلایی قبل از انتخاب}

پکیج آموزش اتوکد {معرفی کامل + نکات طلایی قبل از انتخاب}
مقدماتی - پیشرفته

شامل توضیحات ، لیست دروس و اطلاعات دوره

آموزش اتوکد یکی از قابلیت‌های مهم در حوزه‌ی مهندسی است. این نرم‌افزار محبوب، به‌صورت گسترده در بسیاری از کارهای مهندسی کاربرد فراوان دارد و به همین دلیل، آموزش AutoCAD به‌عنوان یکی از مهم‌ترین قابلیت‌ها برای افرادی که تصمیم دارند تا در رشته‌های مهندسی وارد بازار کار شوند، محسوب می‌شود. پکیج آموزش اتوکد مجتمع آموزشی امیرکبیر، شما را به‌صورت کامل با این نرم‌افزار و نحوه‌ی استفاده از آن آشنا می‌کند. در ادامه، در مورد این پکیج آموزشی، اطلاعات بیشتری را به شما ارائه خواهیم کرد.

معرفی مختصر نرم‌افزار اتوکد

معرفی مختصر نرم‌افزار اتوکد

نرم‌افزار اتوکد یکی از مهم‌ترین نرم‌افزارهایی است که در حوزه‌ی مهندسی وجود دارد. این نرم‌افزار بسیار محبوب، به‌صورت گسترده در ترسیم نقشه‌ها و دیتیل‌های دوبعدی و سه بعدی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اصولاً اگر قرار باشد که یک نقشه‌ی دوبعدی را ترسیم کنید، اولین و بهترین انتخاب شما، استفاده از نرم‌افزار اتوکد خواهد بود. به همین دلیل است که آموزش اتوکد جزء الزامات استخدام در هر یک از شرکت‌هایی است که در حوزه‌ی مهندسی فعالیت دارند.

اتوکد را شاید بتوان مهم‌ترین و معروف‌ترین محصول ابر کمپانی اتودسک دانست. ابزارهایی که برای موارد مختلف در این نرم‌افزار وجود دارد، هم از طریق دستوراتی که به‌صورت متنی در خط فرمان وارد می‌شود و هم با کلیک بر روی آیکون‌هایی که در ریبون‌های مختلف قرار گرفته‌اند، امکان‌پذیر است. همین مسئله سبب می‌شود تا آموزش اتوکد، مسیری سر راست و تقریباً ساده داشته باشد.

دلیل اهمیت آموزش اتوکد برای ورود به بازار کار

دلیل اهمیت آموزش اتوکد برای ورود به بازار کار

آموزش اتوکد و اهمیت آن را برای ورود به بازار کار، می‌توان در مسیری که سیستم مهندسی در ایران و همچنین در دیگر کشورها طی کرده است، جستجو کرد.

به‌طور کلی نرم‌افزار اتوکد را می‌توان یکی از اولین نرم‌افزارهایی دانست که وارد بازار کار مهندسی در ایران شده است. البته وضعیت این نرم‌افزار در دیگر کشورها نیز تقریباً به همین ترتیب بوده است. به همین دلیل، مهندسین در فیلدهای تخصصی مختلف، از دیرباز با این نرم‌افزار کار کرده و به آن عادت کرده‌اند. اتودسک نیز در این سال‌ها فیچرها و ابزارهای بسیار متعددی به نرم‌افزار اضافه کرده است و به همین دلیل، آموزش اتوکد باعث می‌شود که بتوانید خود را نسبت به این نرم‌افزار و استفاده از آن آپدیت نگاه دارید.

دلایلی که در بالا به آنها اشاره شد، ما را به یک نتیجه می‌رساند و آن هم این است که آموزش اتوکد برای ورود به تمامی دفاتر و شرکت‌های مهندسی، یک الزام است. همچنین اگر شما بخواهید دفتر مهندسی خودتان را راه‌اندازی کنید نیز باید به‌صورت گسترده از این نرم‌افزار استفاده نمایید.

استفاده از پکیج آموزش اتوکد مجتمع آموزشی امیرکبیر به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید به‌صورت عملی و پروژه محور، نحوه‌ی استفاده از این نرم‌افزار را آموخته و از آن برای ورود به بازار کار استفاده کنید.

۳ نکته‌ی طلایی برای انتخاب بهترین پکیج آموزش اتوکد

۳ نکته‌ی طلایی برای انتخاب بهترین پکیج آموزش اتوکد

وقتی تصمیم به انتخاب بهترین پکیج آموزش اتوکد می‌گیرید، احتمالاً اولین کاری که انجام می‌دهید، سرچ در اینترنت است؛‌ احتمالاً چند وب سایتی را که نتایج بهتری در گوگل دارند را باز کرده و در نهایت یکی از آنها را انتخاب می‌کنید. این نحوه‌ی انتخاب، تقریباً مانند خرید یک هنداونه است! در بسته و نامطمئن. بنابراین قبل از هر انتخاب، باید به نکاتی توجه داشته باشید که به شما کمک می‌کنند تا پکیج آموزش AutoCAD را انتخاب کنید که بهترین بازدهی را برای شما به همراه داشته باشد. ۳ نمونه از مهم‌ترین نکاتی که در این زمینه باید به آنها توجه داشته باشید، در ادامه معرفی شده است:

۱- آموزش اتوکد به‌صورت پروژه محور

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در انتخاب تمامی دوره‌های آموزشی و از جمله دوره‌ی آموزش اتوکد باید به آن توجه داشته باشید، پروژه محور بودن دوره است. در واقع آموزش شما باید در یک سیستم کاملاً عملی انجام شود.

به‌عنوان نمونه در صورتی‌که قصد دارید تا آموزش اتوکد را برای رشته‌ی معماری مورد استفاده قرار دهید، پکیج آموزش AutoCAD انتخابی‌تان لزوماً باید مثال‌هایی کاربردی برای ترسیم پلان ساختمان و … را داشته باشد. و یا در صورتی‌که پکیج آموزشی اتوکد را انتخاب می‌کنید تا بتوانید از آن در زمینه‌ی مهندسی مکانیک استفاده کنید، حتماً باید مثال‌هایی از ترسیم قطعات صنعتی در این پکیج وجود داشته باشد.

پکیج آموزش اتوکد مجتمع آموزشی امیرکبیر، یکی از بهترین پکیج‌هایی است که دقیقاً با توجه به همین مسئله طراحی شده است. در این دوره‌ی آموزشی مجازی، شما با تمامی دستورات اتوکد، در قالب مثال‌هایی کاربردی در زمینه‌های مختلف، از مهندسی عمران و معماری گرفته تا مهندسی مکانیک آشنا خواهید شد.

۲- آموزش اتوکد توسط مدرسین باتجربه

یکی دیگر از نکاتی که در انتخاب پکیج آموزش اتوکد باید به آن توجه داشته باشید، تجربه‌ی مدرس دوره است. در صورتی‌که پکیج آموزش AutoCAD را انتخاب کنید که مدرس آن از تجربه‌ی بالایی برخوردار نباشد، نخواهید توانست با مسائلی که ممکن است در حین کار برای شما ایجاد شود روبرو شده و بدین ترتیب دوره‌ی آموزشی‌تان برای شما آنچنان مثمر ثمر نخواهد بود.

اما در صورتی‌که مدرس دوره‌ای که برای آموزش اتوکد انتخاب کرده‌اید در این مسیر تجربه‌ی کافی داشته باشد، شما در واقع فقط یک دوره‌ی آموزش AutoCAD نخریده‌اید؛ شما سال‌ها تجربه را خریده‌اید و این مزیتی است که هر بسته‌ی آموزشی ندارد.

پکیج آموزش اتوکد مجتمع آموزشی امیرکبیر، با تدریس مهندس حسین زارعی تهیه شده است. ایشان بیش از ۲۰ سال سابقه‌ی کار تخصصی در حوزه‌ی صنعت ساختمان داشته و دارای گواهینامه‌ی رسمی از شرکت اتودسک آمریکا هستند. بنابراین پکیج آموزش AutoCAD امیرکبیر را با اطمینان خریداری کنید و از سال‌ها تجربه‌ای که برای تهیه‌ی این پکیج صرف شده است، استفاده کنید.

۳- اخذ مدرک فنی و حرفه‌ای بعد از گذراندن دوره‌ی آموزش اتوکد

یکی دیگر از مواردی که برای بسیاری از افراد، به‌خصوص افرادی که قصد دارند تا در آینده به خارج از کشور مهاجرت کنند مهم است، مدرکی است که بعد از گذراندن دوره‌ی آموزش اتوکد می‌توانند دریافت کنند. یکی از مدارک مهم، چه برای استخدام در داخل کشور و چه برای خارج از کشور، مدرک فنی و حرفه‌ای است. این مدرک در سرتاسر کشور کاملاً معتبر بوده و همچنین قابلیت ترجمه‌ی رسمی را هم دارد.

با توجه به اینکه مجتمع آموزشی امیرکبیر به‌صورت مستقیم زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای کشور فعالیت می‌کند، این شرایط برای شما فراهم است که با تهیه‌ی پکیج آموزش اتوکد این مرکز آموزشی و قبولی در آزمون یا پروژه‌ی پایان دوره، بتوانید در آزمون سازمان فنی و حرفه‌ای کشور نیز شرکت کرده و مدرک این سازمان را نیز اخذ کنید.

کلام آخر

سوالات متداول درمورد پکیج آموزش اتوکد

آموزش اتوکد اولین گامی است که لازم است تا برای ورود به بازار کار اکثر رشته‌های مهندسی بردارید. این نرم‌افزار در صنعت ساختمان، مهندسی مکانیک و مهندسی برق کشور آنقدر جایگاه بالایی دارد که یکی از شروط اولیه، اما مهم بسیاری از شرکت‌ها برای استخدام، کسب مهارت در آن است. پکیج آموزش AutoCAD مجتمع آموزشی امیرکبیر به شما کمک می‌کند تا در یک فرآیند پروژه محور و تا حد امکان کوتاه، تمامی مواردی که برای تسلط بر این نرم‌افزار نیاز دارید را یاد بگیرید و بتوانید از همین مفاهیم در انجام پروژه‌های خود استفاده کنید.

جزییات بیشتر

سؤالات متداول

۱- آموزش اتوکد چقدر در ورود به بازار کار مؤثر است؟

آموزش اتوکد یکی از پایه‌ای‌ترین مواردی است که برای ورود به بازار کار رشته‌ی مهندسی به آن نیاز خواهید داشت. به‌عبارت دیگر اگر چه شما برای فعالیت در هر یک از حوزه‌های مهندسی، به آموزش‌های تخصصی هر یک از این حوزه‌ها نیز نیاز دارید، اما به هر حال برای یکی از مهم‌ترین آموزش‌های جنرال در تمامی این رشته‌ها، آموزش AutoCAD است.

۲- آیا با پکیج آموزش اتوکد مجتمع آموزشی امیرکبیر، می‌توان مدرک فنی و حرفه‌ای دریافت کرد؟

بله. در صورتی‌که در آزمون یا پروژه‌ی پایانی پکیج آموزش اتوکد امیرکبیر شرکت کرده و حدنصاب قبولی را نیز اخذ کنید، می‌توانید برای شرکت در آزمون فنی و حرفه‌ای این نرم‌افزار نیز درخواست داده و مدرک آن را نیز اخذ کنید.

پشتیبانی دوره و تماس با ما
شماره تماس
۰۹۰۲۲۲۰۵۴۷۱
ایمیل
eamirkabir.esf@gmail.com
پشتیبانی حضوری
اصفهان-مجتمع آموزشی امیرکبیر

روش پشتیبانی و پاسخگویی در امیرکبیر:

پس از خرید محصول و مشاهده فیلم ها در صورت بروز هر نوع مشکل با شماره ۰۹۰۲۲۲۰۵۴۷۱ تماس حاصل نموده و درخواست رفع آن را می نمایید. در صورت نیاز به مکالمه با مدرس دوره جناب مهندس زارعی زمان مشاوره رزرو کرده و به صورت تلفنی یا آنلاین با مدرس ارتباط خواهید داشت. در صورتی که نیاز به رفع اشکال حضوری در اصفهان یا آنلاین دارید، پس از ارتباط با کارشناس ( به صورت تلفنی یا تیکت از طریق سایت) درخواست کلاس خصوصی نموده و در اسرع وقت جلسه ای برای شما هماهنگ خواهد شد.

مشاوره رایگان دریافت دوره آموزشی:
از زمان خرید محصول به مدت یکسال می توانید از یک جلسه مشاوره (ده دقیقه) استفاده نمایید.

دیدگاه و امتیاز کاربران
متوسط امتیاز ها
0
۸۲۰,۰۰۰ تومان
5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

17 دیدگاه برای پکیج آموزش اتوکد {معرفی کامل + نکات طلایی قبل از انتخاب}

 1. سحر حمصیان

  دوره جامع و کاملی دارید ، من خریداری کردم عالی بود ، فقط ممنون می شم اگر دوره اتوکد سه بعدی را هم آماده کنین ، ممنون از تدریس عالی مهندس زارعی و تیم امیرکبیر

 2. مهرناز اسدی

  با سلام
  ممنون از آموزش های فوق العادتون …………….
  با افتخار من یک امیرکبیری هستم و خوشحالم که در کلاسهای حضوری شما شرکت کردم.
  آموزش مجازی تونم عالیه
  مرسی

 3. حسین مرادی

  بی نظیر بود…….

 4. علی مرادی

  با سلام
  آیا این پکیج برای مهندسین مکانیک نیز مفید است ؟

  • h.zareie

   بله لینک دانلود داده می شه

 5. آرش تسلیمی

  هم دوره حضوری و هم مجازی را شرکت کردم هر دو عالی………………………………..

 6. aasdasasd

  بسیار بسیار عالی، من واقعا لذت بردم، از مهندس زارعی عزیز کمال تشکر را دارم، از موسسه امیرکبیر تشکر می کنم، موفقفیت هام را مدیونتونم

 7. aasdasasd

  ضمن تشکر و قدردانی از استاد عزیزم ، یکی از بهترین اساتید سطح کشور هستن استاد زارعی ، و در این دوره غیر از اتوکد دروس زندگی را فرا گرفتم.
  تشکر ویژه از آموزشگااه امیرکبیر بابت خدمات عالی و به روز
  پکیج غیر حضوری اتوکدتون عالی بود

 8. بهار

  ضمن تشکر از استاد زارعی که اتوکد را به بهترین شکل ممکن به من اموختند و همچنین غیر از اتوکد زندگی را به من اموختن
  *ممنونم*

  • h.zareie

   زنده باشید

 9. ضمن تشکر از استاد عزیز . یکی از بهترین اساتید سطح کشور هستن ستاد زارعی و در این دوره عیر از اتوکد درس زندگی را فرا گرفتم.
  تشکر ویژه از اموزشگاه امیرکبیر بابت خدمات عالی و به روز
  پکیج غیر حضوری اتوکدتون عالی بود

 10. کیمیا (خریدار محصول)

  یکی از بهترین استاد های کشور هستن و این پکیج را به تمام دوستان پیشنهاد میکنم
  و از اموزشگاه امیرکبیر بابت خدمات عالی تشکر و قدردانی میکنم

  • h.zareie

   سپاس از همراهی تون

 11. بهار

  ضمن تشکر از استاد زارعی که اتوکد را به بهترین شکل ممکن به من اموختند و به غیر از اتوکد درس زندگی را به من اموختند.
  واقعا ممنونم استاد

 12. Leila (خریدار محصول)

  ضمن تشکر از زحمات تیم مجرب موسسه آموزشی امیرکبیر، یک رفرنس آموزشی جامع و کامل که حاصل زحمات استاد گرامی، آقای مهندس زارعی هست و به جرأت میشه گفت کاربر رو از استفاده از دیگر منابع آموزشی بی‌نیاز خواهد کرد. نکات کلی و جزیی به طور شیوا و کامل ارائه شده و مفاهیم با استفاده از مثال‌های کاربردی آموزش داده شده. تلفیق دوره حضوری و استفاده از فیلم آموزشی راهکار مناسبی برای استفاده هر چه بیشتر از زمان کلاس حضوری و بازآموزی مطالب پس از اتمام دوره است.

  • h.zareie

   سپاسگذارم از پیام های عالی تون

 13. Bahmani

  با عرض سلام و خسته نباشید به تیم قدرتمند امیر کبیر به ویژه استاد ارجمند خود جناب مهندس زارعی عزیز امیدوارم در آینده از تجربه های ایشان بیشتر بهره مند شوم ممنون از پکیج اتوکد شما که برای نشر آن بی وقفه تلاش نمودید.

  • h.zareie

   ممنون از حمایت ها تون

 14. نسرین مرادی

  هم دوره حضوری و هم فیلم هارو دیدم..فیلم هابسیار جامع ومفید بود.لطفا دوره های دیگه رو هم کاور کنید با فیلم آموزشی..عالی بود

 15. نسرین مرادی

  هم دوره ی حضوری و هم مجازی رو شرکت کردم و واقعاکیفیت هردوعالی بود.
  کل .ممنون از زحمات مهندس زارعی

  • h.zareie

   ممنون از نظر عالی تون خانم مهندس مرادی

 16. مهسا مختاری

  من از خرید محصول اتوکد خیلی خیلی راضی بودم واقعا فیلم ها با کیفیت بودن و ارزش وقت گذاشتن رو داشت. تشکر ویژه دارم از مهندس زارعی بابت فیلم های اموزشی بی عیب و نقصشون.

  • خانم مهرابی

   سلام
   ممنون از نظر عالی تون

 17. شهنوازی

  سلام وقت شما بخیر استاد گرامی من دیپلم ادبیات علوم انسانی دارم و ترک تحصیل کردم ایا اموزش های شما ب درد من میخورد تا من در حوضه مهندسی عمران چیزی یاد بگیرم یا خیر ممنون میشم جوابم را واضح توضیح بدهید

  • خانم مهرابی

   سلام و عرض ادب

   در اینستاگرام با مهندس زارعی مدیر دپارتمان عمران در تماس باشید.
   Instagram.com/h.zareie

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸۲۰,۰۰۰ تومان
 • سطح دوره : مقدماتی - پیشرفته
 • نوع دوره : مجازی
 • زبان دوره : فارسی
 • شامل 49 جلسه
 • پیش نیاز : بدون پیشنیاز
 • 24 ساعت آموزش
 • مدرک تخصصی
 • 100% دوره تکمیل شده است
 • دوره های مرتبط

  طراحی سازه های فولادی با نرم افزار Etabs

  طراحی سازه های فولادی با نرم افزار Etabs
  پیشرفته و مبتدی

  22 ساعت آموزش
  11 دانشجو
  ۱,۵۶۰,۰۰۰ تومان
  پکیج اموزشی صفرتاصد کتیا و بیان تمام نکات

  پکیج آموزشی کتیا سطح 3
  پیشرفته

  21 ساعت آموزش
  2 دانشجو
  ۱,۰۸۰,۰۰۰ تومان