×
×
خانه » مقالات سایت » متریال های نوین ساختمانی
02 مرداد 1398

متریال های نوین ساختمانی

1.Accoya

Accoyaاز پیشرفته ترین محصولات چوبی در بازار جهانی امروز می باشد و با استفاده از تکنولوژی اصلاح چوب تولید می شود تا یک محصول با کیفیت عالی و با دوام خلق شود.محصولات اکویا به صورت پایدار تولید می شوند و سازگار با محیط زیست هستند.دوام بالای این چوب باعث می شود تا در تمامی شرایط اب و هوایی و اقلیمی از این نوع چوب استفاده می شود.

این متریال حداقل 50 سال در ساختمان های بر روی سطح زمین و 25 سال در ساختمان های درون زمین یا در تماس با اب شیرین مقاومت دارد.کاربرد اصلی متریال اکویا در نمای ساختمان هایی است که از لحاظ زیبایی شناسی،تعمیر و نگهداری از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.از دیگر ویژگی های این متریال می توان به مقاومت در برابر اشعه uv اشاره کرد.

از این متریال در نمای ساختمان های تجاری،اداری،مسکونی و ویلایی به کار می رود.

2.EQUITONE

EQUITONE از متریال های اصلاح شده سیمانی نوین می باشند که حداکثر ابعاد پنلی ان ها 12/5.31 سانتی متر است.در دو رنگ متفاوت در بازار موجود هستند و علاوه بر نمای ساختمان می توان در طراحی داخلی نیز از انها بهره برد.این پنل ها فیبری،سبک و غیر قابل اشتعال هستند و حداقل 50 سال عمر مفید دارند.

 

3.SHAPE SHELL

کامپوزیت های پیشرفته SHAPE SHELL امروزه کاربرد گسترده ای دارند و به طور فزاینده ای توسط معماران مورد استفاده قرار می گیرند تا پروژه های تخیلی خود را تحقق بخشند.این متریال های بی نظیر در نماهای ساختمانی به عنوان پانل های روکش خارجی به کار می روند و می توان در ساختمان های تجاری به عنوان کانون توجه و ایجاد حس دعوت کنندگی از انها استفاده کرد.

SHAPE SHELL بسیار سبک وزن می باشد.در برابر ضربه و مواد شیمیایی مقاوم است و غیر رسانا می باشد.از دیگر مزیت های این متریال می توان به داشتن گواهی ضد اشتعال ان در نماهای ساختمانی و رنگ بندی های کامل این متریال اشاره کرد.این متریال در ابعاد و مقیاس متنوعی با توجه به نوع کارکرد فضا به کار می رود.

Eamirkabir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *