×
×
خانه » محصول » پکیج آموزش کتیا مقدماتی

پکیج آموزش کتیا مقدماتی
مقدماتی

امتیاز کاربران به دوره
شامل توضیحات ، لیست دروس و اطلاعات دوره

پکیج آموزش کتیا (Catia) با توجه به اهمیت این نرم‌افزار در صنعت، مورد استقبال بسیاری از دانشجویان و مهندسین قرار گرفته است. این پکیج به‌صورت کامل شما را با نرم‌افزار کتیا و تکنیک‌های استفاده از آن آشنا خواهد کرد. با استفاده از این دوره‌ی آموزشی که با بالاترین کیفیت و به‌صورت ویدیویی تهیه شده است، می‌توانید راه خود را برای ورود به بازار کار در این حوزه هموارتر کنید.

معرفی مختصر نرم‌افزار کتیا (Catia)

معرفی مختصر نرم‌افزار کتیا (Catia)

کتیا یکی از نرم‌افزارهای مهندسی مکانیک و طراحی صنعتی است که توسط شرکت «داسو سیستمز» توسعه داده شده است. این نرم‌افزار ابزارهای بسیار حرفه‌ای در زمینه‌ی طراحی و شبیه‌سازی محصولات دارد. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید مدل‌های سه‌بعدی بسیار حرفه‌ای از محصولات و ابزارهای مختلف را تهیه کرده و پس از طراحی، آنها را مورد آنالیز قرار دهید.
یکی از کاربردهای این نرم‌افزار که باعث شده است تا پکیج آموزش کتیا به‌عنوان یکی از پراستقبال‌ترین پکیج‌های آموزشی مجتمع آموزشی امیرکبیر شود، قابلیت طراحی قطعات مختلف با جزئیات بسیار بالا است. این قابلیت علاوه بر اینکه به شما این امکان را می‌دهد که از خروجی کتیا برای ساخت قطعات استفاده کنید، همچنین باعث می‌شود تا با نقطه ضعف‌های قطعه، قبل از اینکه به مرحله‌ی تولید انبوه برسد آشنا شده و آنها را برطرف کنید.
یکی دیگر از مواردی که می‌تواند به‌عنوان یک نقطه قوت برای کتیا تلقی شود، امکان هماهنگی کامل با سایر نرم‌افزارهای دیگر است. این قابلیت به مهندس طراح قطعه این امکان را می‌دهد تا به‌عنوان نمونه، قطعه‌ی طراحی شده‌ی خود را به نرم‌افزارهای تحلیل تنش منتقل کرده و مقاوت قطعه را در برابر بارها و تنش‌های وارد شده، اندازه‌گیری کنند.
کتیا در صنایع مختلفی مانند صنعت خودروسازی، هوافضا، صنعت دریایی و همچنین صنایع نظامی به‌صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد و همین مسئله سبب شده است تا آموزش کتیا حرفه‌ای یکی از الزامات ورود به بازار کار در این حوزه‌ها شناخته شود.

آموزش کتیا برای فعالیت در زمینه‌ی CNC

آموزش کتیا برای فعالیت در زمینه‌ی CNC

در سال‌های اخیر با توجه به محدودیت‌های واردات انواع قطعات صنعتی، بازار کار برای مهندسین ساخت و تولید و همچنین متخصصین CNC بسیار زیادتر از گذشته شده است. با توجه به اینکه نرم‌افزار کتیا یکی از معتبرترین نرم‌افزارها برای مدلینگ قطعات صنعتی است، پکیج آموزش کتیا نیز به شما کمک می‌کند تا در این مسیر، به‌صورت قدرتمند وارد عمل شوید.
با توجه به این موضوع که مدل کردن قطعات در نرم‌افزارهای مدلینگ مانند کتیا باید به‌صورتی انجام شود که تمامی جزئیات در مدل ساخته شده نشان داده شود، برای اینکه بتوانید در این حوزه موفق شوید، باید بر این نرم‌افزار و استفاده از آن تسلط بالایی داشته باشید. این همان موضوعی است که در پکیج آموزش کتیا مجتمع آموزشی امیرکبیر رعایت شده است.

آموزش کتیا برای قالبسازی تزریق پلاستیک

آموزش کتیا برای قالبسازی تزریق پلاستیک

یکی دیگر از زمینه‌های دیگری که می‌توانید از پکیج آموزش کتیا در آن استفاده کنید، قالبسازی تزریق پلاستیک است. بسیاری از قطعاتی که در پیرامون خود می‌بینید، از در بطری‌های نوشابه گرفته تا موس کامپیوتر و … با استفاده از قالب‌سازی ساخته شده‌اند. اگر با این دید به مسئله نگاه کنیم، به این نتیجه می‌رسیم که قالبسازی تزریق پلاستیک نیز یکی دیگر از شاخه‌هایی است که صنعت امروزی ما به‌شدت به آن وابسته است.
یکی از مراحل اولیه در ساخت قالب تزریق پلاستیک، مدلسازی قالب است. نرم‌افزارهای مختلفی وجود دارند که می‌توانید طراحی و مدلسازی قالب را با استفاده از آنها انجام دهید و یکی از بهترین این نرم‌افزارها، کتیا است. با پکیج آموزش Catia مجتمع آموزشی امیرکبیر می‌توانید استفاده از این نرم‌افزار را به‌صورت کاربردی فراگرفته و از آن برای طراحی قالب‌های خود استفاده کنید.

۳ نکته‌ی طلایی برای انتخاب بهترین پکیج آموزش کتیا

۳ نکته‌ی طلایی برای انتخاب بهترین پکیج آموزش کتیا

بعد از اینکه با اهمیت آموزش کتیا برای ورود به بازار کار آشنا شدید، باید بتوانید بهترین پکیج آموزش Catia را از بین نمونه‌های متعددی که ممکن است در وب سایت‌های مختلف با آنها مواجه شوید، انتخاب کنید. در ادامه به برخی از مهم‌ترین نکاتی که برای این منظور باید مدنظر قرار دهید، اشاره خواهیم کرد:

۱- آموزش کتیا به‌صورت پروژه محور

یکی از اولین نکاتی که برای انتخاب پکیج آموزش کتیا باید مدنظر قرار دهید، پروژه محور بودن دوره‌ی آموزشی است. توجه داشته باشید که برای ورود مطمئن و قدرتمند به بازار کار، به چیزی بیش از اپراتوری صرف و بدون علم نرم‌افزار نیاز خواهید داشت. بنابراین دقت کنید که پکیج آموزش Catia انتخابی شما باید شما را طی پروژه‌ها و مثال‌های واقعی با این نرم‌افزار آشنا کند.

۲- آموزش کتیا بر اساس نیاز واقعی بازار کار

نکته‌ی دیگری که در انتخاب بهترین پکیج آموزش کتیا مدنظر است، توجه به نیاز واقعی بازار کار است. به‌عنوان توضیح بیشتر، در صورتی‌که دوره‌ی آموزش Catia پُر باشد از مواردی که در نهایت در بازار کار کاربرد ندارد، شما تنها هزینه و زمان خود را تلف کرده‌اید. بنابراین دوره‌ای را انتخاب کنید که دقیقاً همان مواردی را به شما آموزش دهد که برای فعالیت در بازار کار به آنها نیاز خواهید داشت.

۳- نقش تجربه‌ی دوره در انتخاب بهترین پکیج آموزش کتیا

بدون شک، تجربه‌ی مدرس دوره می‌تواند تأثیر بسیار زیادی بر روی کیفیت دوره‌ی مجازی آموزش کتیا داشته باشد. در صورتی‌که مدرس دوره دید بالایی در حوزه‌های مختلف مهندسی داشته باشد، می‌تواند شما را دقیقاً به جایی برساند که قبل از ورود به بازار کار، با تمامی چالش‌های این حوزه روبرو شده باشید. در این‌صورت شما اعتماد به نفس بالایی در جلسات مصاحبه خواهید داشت.

چرا پکیج آموزش کتیا مجتمع آموزشی امیرکبیر را انتخاب کنیم؟

چرا پکیج آموزش کتیا مجتمع آموزشی امیرکبیر را انتخاب کنیم؟

پکیج آموزش کتیا مجتمع آموزشی امیرکبیر شما را به‌صورت کامل با این نرم‌افزار آشنا خواهد کرد. مدرس این پکیج، «دکتر مهدی موحدنیا»، مدیرعامل و مدیر دپارتمان مهندسی مکانیک مجتمع آموزشی امیرکبیر است که و تجربه‌ی سال‌ها فعالیت در بازار کار مهندسی مکانیک و ارائه مشاوره‌های شغلی را یکجا در این پکیج به شما ارائه می‌دهد.
در پکیج آموزش Catia مقدماتی، به‌صورت کاملاً پروژه محور، با مفاهیم زیر آشنا خواهید شد:
• ترسیم دوبعدی با محیط اسکچ Sketcher
• طراحی و مدلسازی سه بعدی با محیط Part Design
• مونتاژ قطعات صنعتی و طراحی دستگاه در محیط Assembly Design
• استخراج نقشه‌های ساخت و نقشه‌های کارگاهی و نقشه مرکب در محیط Drafting
• ترسیم مسیر‌های پیچیده سه‌بعدی در محیط Wireframe & Surface Design
• خواندن نقشه‌های صنعتی و علائم روی نقشه
• نور پردازی و رندرگیری قطعات صنعتی

کلام آخر

سوالات متداول آموزش مقدماتی کتیا

پکیج آموزش کتیا از جمله محصولاتی است که در دپارتمان مجازی مجتمع آموزشی امیرکبیر بسیار محبوب است. دلیل این موضوع، نیاز بسیار بالای بازار کار در حوزه‌های مختلف مهندسی مکانیک به افرادی است که بر این نرم‌افزار تسلط بالایی دارند. اگر شما هم قصد دارید تا در حوزه‌های مختلف ساخت و تولید مانند CNC، طراحی و ساخت قالب‌های تزریق پاستیک و … وارد بازار کار شوید، همین حالا پکیج آموزش Catia را خریداری کرده و راه خود را برای ورود به بازار کار، هموار کنید.

نمونه ای از آموزش نرم افزار کتیا سطح مقدماتی

جزییات بیشتر

سوالات متداول

۱- آیا با پکیج آموزش کتیا، می‌توان وارد بازار کار شد؟

بله. این پکیج به‌گونه‌ای تهیه شده است که برای ورود به بازار کار مفید باشد. اگر چه پیشنهاد می‌شود پس از پایان این دوره، پکیج آموزش کتیا پیشرفته را هم تهیه کنید تا بتوانید به‌صورت کامل بر این نرم‌افزار تسلط داشته باشید.

2- بازار کار نرم افزار CATIA در داخل و خارج کشور چگونه است ؟

این نرم افزار محبوب ترین نرم افزار طراحی مکانیک چه در ایران و چه در خارج از کشور است. در ایران از بین هر ده آگهی استخدام طراح صنعتی 6 آگهی مربوط به کتیا است و به جرات می توان گفت ، اپراتور کتیا به هیج وجه بیکار نخواهد ماند و تلاش خود را برای افزایش حقوق انجام می دهد. رنج پرداخت حقوق به اپراتور کتیا در سال 1401 بین ده میلیون تا بیست میلیون تومان بسته به میزان تسلط به این نرم افزار متغیر است.
در خارج از ایران این نرم افزار در فرانسه ، آلمان ، کانادا و امریکا بسیار مرود استقبال است و حقوق پایه اپراتور کتیا از 5.5 هزار یورو در ماه شروع خواهد شد. گاها این مبلغ به 12 هزار یورو در ماه نیز خواهد رسید. به علت اینکه لایسنس نرم افزار کتیا بیش از 45 هزار یورو در ساده ترین نسخه ها می باشدو معمولا کابران شخصی توانایی خرید این نرم افزار را نخواهند داشت. بنابراین به شخصی که از ایران این نرم افزار را بانسخه های رایگان فراگرفته است، موقعیت شغلی بسیار زیادی بپیشنهاد می شود.

3- آیا پس از مشاهده‌ی پکیج آموزش Catia، امکان دریافت مدرک هم وجود دارد؟

بله. در صورتی‌که بتوانید در آزمون یا پروژه‌ی پایانی پکیج نمره‌ی قبولی را دریافت کنید‌، می‌توانید برای دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای نیز درخواست دهید

پشتیبانی دوره و تماس با ما
شماره تماس
۰۹۰۲۲۲۰۷۱۶۲
ایمیل
eamirkabir.esf@gmail.com
پشتیبانی حضوری
اصفهان-مجتمع آموزشی امیرکبیر

روش پشتیبانی و پاسخگویی در امیرکبیر:

پس از خرید محصول و مشاهده فیلم ها در صورت بروز هر نوع مشکل با شماره 09022207162 تماس حاصل نموده و درخواست رفع آن را می نمایید. در صورت نیاز به مکالمه با مدرس دوره جناب آقای دکتر مهدی موحدنیا زمان مشاوره رزرو کرده و به صورت تلفنی یا آنلاین با مدرس ارتباط خواهید داشت. در صورتی که نیاز به رفع اشکال حضوری در اصفهان یا آنلاین دارید، پس از ارتباط با کارشناس ( به صورت تلفنی یا تیکت از طریق سایت) درخواست کلاس خصوصی نموده و در اسرع وقت جلسه ای برای شما هماهنگ خواهد شد.

مشاوره رایگان دریافت دوره آموزشی:
از زمان خرید محصول به مدت یکسال می توانید از یک جلسه مشاوره (ده دقیقه) استفاده نمایید.

دیدگاه و امتیاز کاربران
متوسط امتیاز ها
5.00
۹۶۰,۰۰۰ تومان
5 ستاره
3
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

4 دیدگاه برای پکیج آموزش کتیا مقدماتی

 1. علیرضا حیدرپور

  درود بر مهندس موحدنیا و تیم امیرکبیر ، مثل همیشه عالی بود استاد…………….

 2. mj.babaee69 (خریدار محصول)

  سلام
  پیشنهاد میکنم حتی اگه در کلاس های حضوری شرکت کردید این پکیج رو تهیه کنید .
  دکتر موحد نیا در تدریس بسیار عالی ، دقیق ، با تجربه و از همه مهمتر سطح علمی بسیار بالایی دارند .
  من از ایشون واقعا سپاسگزارم .
  ایشون هم استاد نمونه و هم راهنمای خوبی برای دانشجویان هستند .
  پیشنهاد میکنم پیج ایشون رو در اینیستاگرام دنبال کنید و با ایشون بیشتر آشنا بشید .
  ID : mehdimovahednia

  • خانم مهرابی

   با سلام
   نظرلطف شماست.
   ممنون از خرید شما

 3. rezadhn (خریدار محصول)

  خیلی خوبه واقعا ارزش خرید داره

  • خانم مهرابی

   با سلام ممنون از نظر شما

 4. علی باقری

  این دوره را پارسال خریدم. میتونم ادعا کنم تمام و کمال کتیا مقدماتی را یاد گرفتم و حتی میتونم تدریس کنم

  • Eamirkabir

   خیلی ممنون از نظر ارزشمند شما دوست عزیز..با آرزوی موفقیت

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۶۰,۰۰۰ تومان
 • سطح دوره : مقدماتی
 • نوع دوره : مجازی
 • زبان دوره : فارسی
 • شامل 40 قسمت جلسه
 • پیش نیاز : بدون پیشنیاز
 • 19 ساعت آموزش
 • مدرک تخصصی
 • 100% دوره تکمیل شده است
 • دوره های مرتبط

  آموزش نرم افزار پاورمیل (PowerMILL)

  آموزش نرم افزار پاورمیل (PowerMILL)
  پیشرفته و مبتدی

  9 ساعت آموزش
  1 دانشجو
  ۹۰۰,۰۰۰ تومان
  آموزش کتیا

  پکیج آموزش کتیا مقدماتی
  مقدماتی

  19 ساعت آموزش
  76 دانشجو
  ۹۶۰,۰۰۰ تومان