×
×
خانه » محصول » آموزش پی دی ام اس با مدرک فنی حرفه ای

آموزش پی دی ام اس با مدرک فنی حرفه ای
پیشرفته و مبتدی

امتیاز کاربران به دوره
شامل توضیحات ، لیست دروس و اطلاعات دوره

آموزش پی دی ام اس به روش های مختلف انجام می شود. یکی از پر استقبال ترین روش های آموزش PDMS استفاده از پکیج آموزش پی دی ام اس است. این بسته آموزشی تهیه شده در مجتمع آموزشی امیرکبیر اصفهان، یکی از معتبرترین و پرکاربردترین پکیج‌های نرم‌افزاری در صنایع مهندسی نفت و گاز، به ویژه در زمینه مدل‌سازی پایپینگ می‌باشد.

این نرم‌افزار با ارائه ابزارهای قدرتمند و گسترده، به مهندسین امکان می‌دهد تا مدل‌های سه بعدی دقیقی از سیستم‌های پایپینگ، تجهیزات و سازه‌های مرتبط در پروژه‌های نفت و گاز ایجاد و مدیریت کنند. پکیج آموزشی PDMS با مدرک فنی حرفه‌ای، به دوره‌های جامعی از مقدماتی تا پیشرفته ارائه می‌دهد که شرکت‌کنندگان را با تکنولوژی‌ها، روش‌ها و استانداردهای مدل‌سازی پایپینگ با استفاده از PDMS آشنا می‌کند. این پکیج آموزشی برای کسانی که به دنبال توسعه حرفه‌ای در زمینه مهندسی نفت و گاز هستند، به عنوان یک منبع یارانه‌ای بسیار ارزشمند واجد اهمیت است.

معرفی پکیج آموزشی PDMS :

آموزش پی دی ام اس از واجب ترین آموزش های دانشجویان و مهندسان نفت، مهندسان پتروشیمی، مهندسان مکانیک گرایش سیالات و … است.در نرم‌افزار PDMS که توسط شرکت AVEVA انگلستان تولید شده است، یکی از کارآمدترین نرم‌افزارهای مدلسازی سه بعدی در حوزه‌های کاری فوق‌الذکر است. با وجود وجود نرم‌افزارهای مشابهی مانند Auto Plant، PDS، Plant 3D و غیره، PDMS به دلیل قدرت و انعطاف پذیری بیشتر خود، ترجیح داده می‌شود.

نقاط قوت این نرم‌افزار شامل همخوانی ورودی و خروجی با نرم‌افزارهای مهندسی، قابلیت خروجی‌گیری با فرمت‌های رایج نقشه کشی، و گزارش‌گیری در فرمت‌های PLT، DWG، PC، XF، Word، Excel و غیره می‌باشد. استفاده از PDMS به مهندسان امکان می‌دهد تا واحدهای صنعتی را با دقت بیشتر و با کارایی بالاتری طراحی و مدلسازی کنند، که این امر به بهبود کارایی و بهره‌وری در صنایع مربوطه کمک می‌کند.

آموزش پی دی ام اس برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش پی دی ام اس شرط ورود به بسیاری از صنایع است. به عنوان مثال، صنایعی که به طراحی و مدلینگ سه بعدی واحدهای خود نیاز دارند، صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، مس و دیگر صنایع مشابه، بدون شک از اهمیت بسیاری برخوردارند. این صنایع از جمله پرهزینه‌ترین و پرکاربردترین صنایع هر کشور هستند و طراحی و مدلینگ سه بعدی واحدهای آنها مرحله‌ای حیاتی و پر هزینه است. در این راستا، استفاده از نرم‌افزارهایی مانند PDMS (مخفف Plant Design Management System) علاوه بر حذف مشکلات طراحی و مدلسازی، می‌تواند راه را برای دستیابی به اهداف مورد نظر روشن و هموارتر کند.

با پکیج آموزشی PDMS و مدرک فنی حرفه‌ای، به دنیایی از فرصت‌ها و پیشرفت در صنایع مهندسی بخصو مهندسی پایپینگ خوش آمدید!

نظر مدرس آموزش پی دی ام اس در مورد پکیج PDMS:

اینجانب مهندس امین امینی با سابقه 18 سال آموزش این نرم افزارهای تخصصی و آموزش بیش از 9000 ساعت به فراگیران سطوح مختلف،از سال 97 تصمیم به تولید آموزش مجازی این دوره پرطرفدار گرفتم و با تلاش دپارتمان مجازی مجتمع آموزشی امیرکبیر اصفهان اقدام به آموزش این دوره در سطوح مختلف به صورت مجازی ( بدون نیاز به حضور) نمودم. در این دوره آموزشی قدم به قدم با ذکر جزییات تمامی قسمت های طراحی نرم افزار PDMS تدریس شده است.

فراگیر پس ازخرید این پکیج آموزشی میتواند بدون نیاز به استاد و به صورت فراگیر در حد حرفه ای طراحی خود را انجام دهد. در پایان این دوره آموزشی فراگیر می تواند با مراجه به وب سایت مجتمع آموزشی امیرکبیر اصفهان درخواست مدرک فنی و حرفه ای داده و به آزمون های سازمان آموزش فنی و حرفه ای معرفی گردد. سبک تدریس این پکیج به گونه ای است که فراگیر به راحتی از آزمون سازمان فنی و حرفه ای نمره قبولی و در آزمون عملی سطح خوب را کسب می نماید.

چرا آموزش پی دی ام اس؟

نرم افزار پی دی ام اس با سایر نرم افزارهای مشابه مشابه در زمینه طراحی و مدلسازی سه بعدی واحدهای صنعتی تفاوت متعددی دارد. در ادامه به برخی از این مزایا اشاره می‌شود:

1. قدرت و انعطاف پذیری: PDMS به دلیل قدرت و انعطاف پذیری بیشتر نسبت به محصولات مشابه، امکانات گسترده‌تری را برای طراحی و مدلسازی ارائه می‌دهد.

2. همخوانی با نرم افزارهای مهندسی دیگر: PDMS قابلیت همخوانی بالایی با نرم افزارهای مهندسی دیگر دارد که این امر این نرم افزار را به یک ابزار جامع و کارآمد برای طراحان صنعتی تبدیل می‌کند.

3. خروجی‌گیری در فرمت‌های متنوع: PDMS امکان خروجی‌گیری در فرمت‌های مختلفی از جمله فرمت‌های رایج نقشه کشی و گزارش گیری در فرمت‌های مختلف را فراهم می‌کند که این امکان برای تبادل اطلاعات و هماهنگی در پروژه‌های مختلف بسیار ارزشمند است.

4. پشتیبانی و به‌روزرسانی مداوم: PDMS توسط شرکت AVEVA پشتیبانی و به‌روزرسانی مداوم می‌شود که این امر از اعتماد به این نرم‌افزار و استفاده مداوم از آن توسط صنایع مختلف پشتیبانی می‌کند.

5. مطالعه موردی و محتوای آموزشی: پکیج آموزشی PDMS شامل مطالب تحقیقی، مطالعات موردی و ابزارهای عملی است که به شرکت‌کنندگان کمک می‌کند تا مهارت‌های خود را بهبود بخشند و به استانداردهای بین‌المللی مدیریت پروژه دست یابند.

با توجه به این مزایا، استفاده از پکیج آموزش پی دی ام اس برای طراحان و مدلسازان صنعتی می‌تواند بهبود کارایی، کیفیت و بهره‌وری در پروژه‌های صنعتی مختلف را تضمین کند.

محتوای بسته آموزش پی دی ام اس:

محتوای آموزشی نرم‌افزار PDMS شامل موارد زیر است:

• نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار پی دی ام اس
• ورود به نرم‌افزار و لاگین.
• معرفی ماژول‌های نرم‌افزار و کاربردهای هرکدام به اختصار.
• آشنایی با دستورات گرافیکی مانند Rotate/Pan/Zoom.
• استفاده از دستگاه مختصات.
• مفاهیم افزودن، حذف، ایجاد، حذف، Look، Plan و دیگر دستورات.
• کلیدهای میانبر مهم.
• اندازه‌گیری در نرم‌افزار پی دی ام اس
• ورود به ماژول دیزاین و مدلینگ تجهیزات.
• دستورات کاربردی مدلینگ تجهیزات.
• عملگر Model Editor.
• دستورات کاربردی لیست.
• ذخیره سازی اطلاعات و بازیابی آن‌ها.
• ایجاد سلسله مراتب مدیریتی.
• ویرایش سلسله مراتب.
• تنظیم واحدها.
• ماژول تجهیزات و مدلینگ با روش‌های مختلف.
• ایجاد نازل و گزارش‌گیری.
• ماژول پایپینگ و مدلینگ اقلام پایپینگ با رعایت نکات طراحی.
• تولید و بررسی نقشه‌های آیزومتریک و گزارش‌گیری.
• ساپورت‌گذاری و اتصال خطوط.
• ویرایش مدل پایپینگ و گزارش‌گیری از مدل.
• ماژول استراکچر و مدلسازی انواع سازه‌ها.
• ماژول آیزو درافت و تولید نقشه‌های آیزومتریک.
• ماژول درافت و تهیه نقشه‌های دستی.
• ماژول ادمین و مفاهیم مربوط به پروژه.
• ماژول پاراگن و ساختار Specification و Category.
• سایر مباحث مربوط به مدلینگ و گزارش‌گیری در نرم‌افزار پی دی ام اس

این محتوا به شرکت‌کنندگان امکان می‌دهد تا با کارکردهای مختلف نرم‌افزار آشنا شده و مهارت‌های لازم برای طراحی و مدلسازی در صنایع مختلف را کسب کنند.

آیا امکان دریافت مدرک از این دوره آموزش پی دی ام اس وجود دارد؟

با توجه به اطلاعات ارائه شده، شرکت‌کنندگان در آموزش پی دی ام اس از امکانات مهمی برای تقویت مهارت‌های خود و ارتقاء شغلی خود بهره‌مند هستند. این امکانات شامل امکان رفع اشکال و دریافت مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه‌ای مربوطه و یا حتی صدور مدرک بین‌المللی از کشور انگلستان می‌باشد. این امکانات نه‌تنها اعتبار و ارزش تخصص شرکت‌کنندگان را افزایش می‌دهند، بلکه بازار کار را برای آن‌ها گسترده‌تر می‌کنند و فرصت‌های شغلی بیشتری را برای آن‌ها فراهم می‌کنند. این اقدامات نشان از توجه مجتمع آموزشی امیرکبیر بهترین آموزشگاه مهندسی مکانیک به استانداردهای بین‌المللی و توسعه فناوری در صنایع مختلف دارد و نقش مهمی در بهبود کیفیت کارکنان و پیشرفت صنعت دارد.

تفاوت پکیج آموزش پی دی ام اس با سایر محصولات آموزشی دیگر چیست؟

• آموزش گام به گام و کامل متناسب با بازارکار و سطح شرکت کنندگان
• بروز رسانی اتوماتیک بسته آموزش پی دی ام اس و اعمال تغییرات جدید
• آموزش توسط مدرس اصلی دوره و بدون تفاوت با دوره های حضوری
• روش پشتیبانی و پاسخگویی آفلاین در گروه واتس اپ
• مشاوره رایگان دریافت دوره آموزشی ( مجازی ، حضوری )
• امکان صدور مدرک داخلی و بین المللی در صورت تقاضای شرکت کنندگان
• امکان استفاده از فرصتهای شغلی اعلام شده به مجتمع آموزشی امیرکبیر
• امکان حضور در دوره های حضوری مجتمع با تخفیف ویژه اعلام شده در هر فصل
• امکان استفاده از مقالات سایت مرتبط با دوره آموزش پی دی ام اس

آیا امکان ضمانت پکیج آموزش پی دی ام اس فراهم می باشد ؟

کلیه خریداران پکیج های آموزشی مجتمع امیرکبیر اصفهان پس از خرید بسته خود ، تحت گارانتی امیرکبیر قرار خواهند گرفت.در صورتی که بنا به هر دلیلی بسته آموزش پی دی ام اس مورد پسندتان نبود، تا 24 ساعت امکان برگشت کل هزینه و غیر فعال سازی بسته آموزشی وجود دارد. این گارانتی اطمینان خاطر را برای هم میهنان عزیز به وجود می آورد.

مجوزهای ارائه آموزش پی دی ام اس چیست؟

مجتمع آموزشی امیرکبیر اصفهان با بیش از یک دهه فعالیت مجری و برگزار کننده دوره های مهندسی در حوزه های عمران ، معماری ، مکانیک ، صنایع ، برق و زبان های خارجی دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور بوده و این محصول علاوه بر اینکه تحت نظارت علمی اعضاء هیئت علمی مجتمع آموزشی امیرکبیر تولید شده است دارای نشان استاندارد و نشر دیجیتال می باشد.

جمع بندی آموزش پی دی ام اس:

اگر به دنبال رشد و پیشرفت حرفه‌ای خود در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و سایر صنایع مهندسی هستید، پکیج آموزشی PDMS با مدرک فنی حرفه‌ای یک فرصت بی‌نظیر برای افزایش مهارت‌ها و دانش فنی شماست. این پکیج، به شما امکان می‌دهد تا با یکی از پرکاربردترین نرم‌افزارهای مدلسازی سه‌بعدی در صنایع مهندسی آشنا شوید و از طریق مدرک حرفه‌ای از ارزش و استاندارد بالایی برخوردار باشید.

با مشارکت در این دوره، شما قادر خواهید بود مهارت‌های مدلینگ تجهیزات، پایپینگ، استراکچر و سایر ماژول‌های PDMS را به دست آورده و به کاربردهای واقعی آنها در صنایع مختلف پی ببرید. علاوه بر این، با امکان دریافت مدرک فنی حرفه‌ای و حتی صدور مدرک بین‌المللی از کشور انگلستان، در مسیری قدمت‌ساز برای شغلی موفق و پرارزش قرار خواهید گرفت. از این رو، به شما توصیه می‌شود که این فرصت را از دست ندهید و همین الان به توسعه حرفه‌ای و شخصی خود بپردازید. پس همین حالا برای خرید این پکیج ارزشمند آموزش پی دی ام اس اقدام نمایید.

سوالات متداول درمورد بسته آموزش پی دی ام اس :

1. آیا این پکیج آموزش پی دی ام اس برای هر سطحی از دانشجویان مناسب است؟

بله، این بسته آموزشی برای هر سطحی از مبتدی تا پیشرفته مناسب است و به طور گام به گام مفاهیم را آموزش می‌دهد.

2. آیا پکیج آموزش پی دی ام اس شامل مدارک و مدارک فنی معتبر است؟

بله، پس از پایان دوره، شرکت‌کنندگان مدارک فنی حرفه‌ای دریافت می‌کنند که از ارزش بالایی برخوردار است.

3. چقدر زمان لازم برای تکمیل این دوره است؟

مدت زمان دوره بسته به سطح آشنایی شما با مباحث ممکن است متفاوت باشد، اما در صورتی که هر روز سه ساعت برای آموزش پی دی ام اس صرف کنید، معمولاً دو تا سه هفته برای مشاهده فیلم ها و تمرین کردن کافی است.

4. آیا این بسته آموزشی ارتباط مستقیم با مربی یا استاد دارد؟

بله، بسته آموزشی شامل پشتیبانی آفلاین از طریق گروه واتس آپ است تا شما بتوانید سوالات خود را مطرح کرده و راهنمایی لازم را دریافت کنید.

5. آیا این دوره شامل تمرینات عملی و پروژه‌های عملی است؟

بله، این بسته آموزشی شامل تمرینات عملی و پروژه‌های کاربردی است که به شما کمک می‌کند تا مفاهیم را به طور عملی فرا بگیرید و مهارت‌های خود را تقویت کنید.

6. آیا پکیج آموزش پی دی ام اس شامل مواد اضافی مانند ویدئوها، کتاب‌ها یا منابع آموزشی دیگر است؟

بله، این بسته آموزشی شامل موارد اضافی مانند ویدئوهای آموزشی، منابع تکمیلی و کتاب‌های مرجع می‌باشد تا به شما کمک کند تا درک شما از مباحث عمیق‌تر شود.

این پاسخ‌ها امیدوارم به شما کمک کند تا بهترین تصمیم را برای شروع دوره آموزشی خود بگیرید.

جزییات بیشتر

سرفصل‏‌های دوره آموزش نرم افزار PDMS :

جلسه اول:

 • نصب نرم افزار
 • نحوه ورود به نرم افزار PDMS و لاگین شدن
 • معرفی ماژول های نرم افزار و کاربرد هرکدام به اختصار

جلسه دوم:

 • ورود به ماژول دیزاین (Design)
 • آشنایی با دستورات گرافیکی Rotate/Pan/Zoom
 • دستگاه مختصات در نرم افزار PDMS
 • آشنایی به مفاهیم Add/Remove/Create/Delete/CE/Look/Plan
 • کلیدهای کاربردی در PDMS

جلسه سوم:

 • اندازه گیری (Dimension) در نرم افزار
 • ورود به ماژول Equipment (مدلینگ تجهیزات)
 • دستور کاربردی Move

جلسه چهارم:

 • دستور کاربردی Copy
 • دستور کاربردی Mirror
 • دستور کاربردی Rotate
 • عملگر Model Editor

جلسه پنجم:

 • دستور کاربردی لیست (List)
 • نحوه ذخیره سازی(خروجی گرفتن) اطلاعات (DB Listing)
 • نحوه بازیابی اطلاعات در نرم افزار

جلسه ششم:

 • یجاد سلسله مراتب مدیریتی در نرم افزار (Hierarchy) ،آشنایی با مفاهیم Site/Zone و ...
 • ماژول تجهیزات (Equipment Module)
 • مدلینگ تجهیزات با روش استاندارد (Standard) ،نحوه ویرایش آن ،انجام مثال کاربردی

جلسه هفتم:

 • مدلینگ تجهیزات با روش یوتیلیتی (Utility) ،نحوه ویرایش آن ،انجام مثال کاربردی
 • ایجاد نازل در نرم افزار ،نحوه ویرایش آن
 • تنظیم واحد ها در نرم افزار

جلسه هشتم:

 • مدلینگ تجهیزات با روش جزء به جزء (Primitive) ،نحوه ویرایش آن ،انجام مثال کاربردی
 • نحوه ویرایش Hierarchy در نرم افزار

جلسه نهم :

 • نحوه گزارش گیری(Report) با استفاده ازTemplate های نرم افزار
 • نحوه گزارش گیری(Report) با استفاده ازایجاد ستون های گزارش گیری

جلسه دهم :(بخش اول)

 • ماژول پایپینگ (Piping Module)
 • نحوه ورود به ماژول پایپینگ (Pipework)
 • نحوه ایجاد هایراکی در محیط پایپینگ
 • آشنایی با مفاهیم Head/Tail در محیط پایپینگ
 • آشنایی با  Forwards/Backwardsدر محیط پایپینگ
 • تعریف دو واژه Spool/Distance در محیط پایپینگ
 • انجام مثال کاربردی در محیط پایپینگ
 • نحوه مدلینگ اقلام پایپینگ (گسکت،فلنج،سه راهی،زانویی،کاهنده،مسدود کننده ها، شیرهای صنعتی و...) با رعایت نکات طراحی

جلسه دهم : (بخش دوم)

 • انجام مثال کاربردی در محیط پایپینگ
 • نحوه مدلینگ اقلام پایپینگ (گسکت،فلنج،سه راهی،زانویی،کاهنده،مسدود کننده ها، شیرهای صنعتی و...) با رعایت نکات طراحی
 • نحوه ایجاد خطوط ونت و درین (Vent & Drain)
 • بررسی خطای 100 میلیمتر در پایپینگ (Error 100 mm)

جلسه دهم:(بخش سوم)

 • انجام مثال کاربردی در محیط پایپینگ
 • نحوه مدلینگ اقلام پایپینگ (گسکت،فلنج،سه راهی،زانویی،کاهنده،مسدود کننده ها، شیرهای صنعتی و...) با رعایت نکات طراحی
 • تولید و بررسی نقشه های آیزومتریک و رفع خطای مدل
 • قرار دادن فلش جهت جریان (Flow Arrow) بر روی نقشه های آیزومتریک
 • نحوه جداسازی (Split) نقشه های آیزومتریک

جلسه یازدهم : (بخش اول)

 • انجام مثال کاربردی در محیط پایپینگ
 • نحوه مدلینگ ابزار دقیق ها در پایپینگ

جلسه یازدهم : (بخش دوم)

 • نحوه ساپورت گذاری در پایپینگ
 • نحوه اتصال خطوط با زوایای نا متعارف در پایپینگ
 • نحوه اتصال لوله به لوله (Pipe To Pipe) در پایپینگ
 • مدلینگ خطوط شیبدار در پایپینگ (Sloped Line)

جلسه یازدهم : (بخش سوم)

نحوه ویرایش مدل پایپینگ (ویرایش Head/Tail ، تغییر سایز ، تغییر در عایق خطوط (Insulation) ،تغییر در تریس خطوط (Tracing) ،اصلاح مشخصات فنی خطوط (Piping Class) و...
تهیه گزارش(سفارش خرید) از مدل پایپینگ و ایجاد فایل اکسل آن (MTO or BOM)
تهیه گزارش گیری سریع از اقلام پایپینگ بصورت انتخابی (Quick Report)
تهیه گزارش از ساپورتها در نرم افزار (Support List)
دستورات کاربردی پایپینگ در Command Line نرم افزار

جلسه دوازدهم : (بخش اول)

 • نحوه ورود به ماژول استراکچرز (Structures)
 • نحوه ایجاد هایراکی در محیط استراکچرز
 • مدلسازی تیر و ستون (Beam &Columns)
 • مروری بر دستورات کاربردی در مدلینگ تیر و ستون(Beam &Columns)

جلسه دوازدهم : (بخش دوم)

 • نحوه ایجاد باد بند ها (Bracing)
 • نحوه تولید پلیت (Plate) در انتهای ستون
 • روش تولید پایپ رک سریع در نرم افزار  (Pipe Rack Special)
 • گزارش گیری(Report) از سازه های مدل شده

جلسه سیزدهم :

 • مدلسازی پانل و پلیت ها (Panel & Plate) و نحوه ویرایش آنها
 • مدلسازی انواع دیواره ها ،ساخت زمین کف(Walls & Floor) و نحوه ویرایش آنها
 • مدلسازی اقلام مربوطه به زمین کف و دیوار اعم از کلید و پریز ، در ،پنجره ،میز و صندلی ،اقلام آتش نشانی و....
 • نحوه مدلینگ زمین شیب دار (Screed)

جلسه چهاردهم :

 • ایجاد منوی کلاسیک ASL Modeller
 • مدلسازی انواع پلکانها(Platforms)
 • مدلسازی انواع راه پله و نردبانها(Ladders & Stairs)
 • مدلسازی انواع راههای دسترسی(Access)
 • مدلسازی تسمه ها (Kick plates)
 • مدلسازی هندریلها ، پست ها (Handrails & Posts)
 • ایجاد حفره ها در سازه ها (Penetration)

جلسه پانزدهم :

 • ماژول آیزو درافت (Isodraft Module)
 • نحوه ورود به ماژول آیزودرافت (Isodraft)
 • ایجاد تنظیمات مورد نظر جهت تولید نقشه های آیزومتریک
 • روش تولید نقشه های آیزومتریک با فرمت Dwg
 • تهیه گزارش (سفارش خرید) بولت و نات (Bolt & Nut)

جلسه شانزدهم :

 • ماژول درافت (Draft Module)
 • نحوه ورود به ماژول درافت (Draft)
 • نحوه ایجاد هایراکی در محیط درافت
 • نحوه تولید نقشه در محیط درافت
 • اندازه زدن (Dimensioning) بر روی نقشه های تولید شده
 • برچسب زدن (Labelling) بر روی عناصر نقشه
 • خروجی گرفتن از نقشه با فرمت Dwg

جلسه هفدهم :

 • ماژول ادمین (Admin Module)
 • مفهوم پروژه در نرم افزار PDMS
 • مراحل انجام یک پروژه در نرم افزار PDMS
 • وظایف ادمین(Admin) در نرم افزار PDMS
 • پروژه های پیش فرض در نرم افزار PDMS
 • کد و فولدرهای پروژه در نرم افزار PDMS
 • نحوه ایجاد یک پروژه در ورژن های پایینتر از نسخه 12 در PDMS
 • نحوه ایجاد یک پروژه در ورژن های نسخه 12 در PDMS
 • ساختار بندی پروژه در محیط ادمین (Team/User/DB/MDB,,,)
 • ساخت پروژه اول در محیط ادمین
 • نحوه ایجاد تیم (Team)
 • نحوه ایجاد یوزر (User)
 • دیتابیس ها و ساختار بانک اطلاعاتی (DB)
 • نحوه انتقال دیتابیس ها بصورت Include
 • نحوه ساخت MDBs
 • ارتباط ماژول مانیتور (Monitor) با ماژول ادمین (Admin)
 • بررسی دسترسی ها پس از ساخت پروژه اول

جلسه هجدهم :

 • ساخت پروژه دوم در محیط ادمین
 • ساخت کاربر Read Only
 • نحوه انتقال دیتابیس ها بصورت Copy Foreign
 • بررسی دسترسی ها پس از ساخت پروژه دوم
 • ساخت یک پروژه به روش کپی از یک پروژه دیگر
 • قفل کردن (Lock) کردن پروژه
 • نحوه Expunge کردن (قطع ارتباط کاربر با شبکه)
 • شبکه کردن پروژه در نرم افزار PDMS
 • نحوه تهیه Backup از پروژه
 • به روز رسانی(Upgrade) دیتابیس های پروژه
 • نحوه به روز رسانی (Upgrade) دیتابیس ها از ویرایش 11 به 12
 • نحوه به روز رسانی (Upgrade) دیتابیس ها از ویرایش 12 به 12.1

جلسه نوزدهم :

 • مفهوم PMS (Piping Material Specification)
 • نحوه ورود به ماژول پاراگن (Paragon)
 • معرفی Application های موجود در ماژول پاراگن(Paragon)
 • آشنایی با Naming Component/Bolting/COCO Table Coding/Component CATREF(NAME) Coding

جلسه بیستم :

 • ساختار Specification
 • ساختار Category
 • بررسی کاتالوگ های پیش فرض در هایراکی محیط پاراگن
 • مراحل کاتالوگ(Catalogue) و اسپک نویسی(Spec) در پاراگن
 • نحوه ساختن اسپک (Spec) در پاراگن بصورت یک مثال کاربردی
 • افزودن المان های پایپینگ به اسپک (Spec) ،انجام مثال کاربردی(Pipe/Flange/Gasket/Valve/Elbow,,,)
 • تنظیم متریال و استاندارد المانها در اسپک (Spec)
 • بررسی Spec ساخته شده در محیط دیزاین (Design)

جلسه بیستم و یکم :

 • ساخت کاتالوگ(Category) در پاراگن با انجام مثالهای کاربردی] ساخت زانویی(Elbow)،سه راهی (Tee)،کاهنده (Reducer) [
 • تعریف P-Point ها در پاراگن
 • تعریف هندسه المانهای پایپینگ
 • ساخت Attachment ها در پروژه
 • ساختن متن متریال (Material Reference)
 • ساختن متن توضیحات (Detail Refrence)
 • بررسی Symbol Key ها در پاراگن
 • نحوه افزودن کاتالوگ ساخته شده به اسپک پروژه
پشتیبانی دوره و تماس با ما
شماره تماس
09022207162
ایمیل
eamirkabir.esf@gmail.com
پشتیبانی حضوری
اصفهان-مجتمع آموزشی امیرکبیر
دیدگاه و امتیاز کاربران
متوسط امتیاز ها
5.00
۱,۶۸۰,۰۰۰ تومان
5 ستاره
1
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

1 دیدگاه برای آموزش پی دی ام اس با مدرک فنی حرفه ای

 1. مهدی عبدی

  این پکیج با بقیه پکیج هایی که توی اینترنت هست فرق داره. مهندس امینی استاد باسوادیه

  • Eamirkabir

   سپاس از نظر شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱,۶۸۰,۰۰۰ تومان
 • سطح دوره : پیشرفته و مبتدی
 • نوع دوره : مجازی
 • زبان دوره : فارسی
 • شامل 22 جلسه
 • پیش نیاز : بدون پیشنیاز
 • 14 آموزش
 • مدرک تخصصی
 • 100% دوره تکمیل شده است
 • بازگشت به صفحه :
  لینک کوتاه صفحه

  دوره های مرتبط

  پکیج آموزش انسیس فلوئنت

  پکیج آموزش انسیس فلوئنت
  حرفه ای

  12 ساعت آموزش
  9 دانشجو
  ۷۸۰,۰۰۰ تومان
  پکیج آموزش نرم افزار sscnc

  پکیج آموزش نرم افزار sscnc
  پیشرفته و مبتدی

  35 ساعت آموزش
  0 دانشجو
  ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان