×
×
خانه » محصول » پکیج آموزش اجرای ساختمان | مجتمع آموزشی امیرکبیر

پکیج آموزش اجرای ساختمان | مجتمع آموزشی امیرکبیر
مقدماتی - پیشرفته

شامل توضیحات ، لیست دروس و اطلاعات دوره

آموزش اجرای ساختمان از جمله دوره‌هایی است که هم برای ورود به بازار کار به‌شدت به آن نیاز دارید و هم باید دقیقاً همان دوره‌ای را انتخاب کنید که تمامی مسائل و چالش‌های بازار کار را پوشش دهد. به همین دلیل انتخاب دوره‌ی اجرای ساختمان، از جمله گام‌هایی است که هم حساسیت بالایی دارد و هم انتخاب هوشمندانه در این مسیر می‌تواند شما را به‌طور مستقیم به بازار کار این حوزه هدایت کند. در ادامه به معرفی پکیج آموزش اجرای ساختمان مجتمع آموزشی امیرکبیر خواهیم پرداخت و به شما خواهیم گفت که چرا ادعا داریم که این پکیج، بهترین در نوع خود است.

بازار کار اجرای ساختمان

بازار کار اجرای ساختمان

از دیرباز، اجرای ساختمان از جمله مشاغل مهم در صنعت ساختمان محسوب می‌شده است. بسیاری از افرادی که توانسته‌اند به درآمدهای بالا برسند، یا به‌طور کلی در حوزه‌ی ساخت و ساز مشغول به‌کار بوده‌اند و یا حداقل قسمتی از سرمایه و وقت خود را در این راه صرف کرده‌اند و البته معمولاً مجریان سنتی ساختمان، آموزش اجرای ساختمان را به‌صورت تجربی یاد گرفته‌اند؛ موضوعی که حالا دیگر به یک دانش آکادمیک تبدیل شده است.

از هر سمتی به موضوع آموزش اجرای ساختمان و بازار کار آن نگاه کنیم، نتیجه یکی است؛ بازار کار این رشته با وجود تمام مسائل و مشکلاتی که برای صنعت ساختمان به‌وجود آمده است، باز هم بسیار مناسب است و همچنان می‌توان در آن به درآمدهای بالا دست پیدا کرد.

اما رسیدن به درآمدهای بالا در این حوزه و یا استخدام به‌عنوان مجری ساختمان و یا سرپرست کارگاه، نیازمند قابلیت‌هایی ویژه‌ای است که باید بر آن تسلط داشته باشید. چه بخواهیم و چه نه، تمام مسئولیت اجرای ساختمان در دستان مجری آن است. به‌عنوان نمونه، علاوه بر اینکه شما به‌عنوان یک مجری تمام عیار، باید بر مسائل فنی اجرای ساختمان تمرکز داشته باشید، همچنین باید بر مسائل اقتصادی، ایمنی، قانونی و … نیز تسلط داشته باشید و این موضوع جز با آموزش اجرای ساختمان به‌صورت کامل و پروژه محور به‌دست نخواهد آمد.

آموزش اجرای ساختمان و نقش آن در ورود به بازار کار

آموزش اجرای ساختمان و نقش آن در ورود به بازار کار

همان‌طور که در قسمت قبل این نوشته از وب سایت امیرکبیر نیز عنوان شد، امروزه بازار کار برای متخصصینی که مهارت بالایی در اجرای ساختمان دارند، به‌شدت فراهم است. کافی است تا سری به آگهی‌های استخدام بزنید تا با سیل عظیمی از آگهی‌هایی که برای استخدام سرپرست اجرا، سرپرست اجرایی و … ثبت شده است، مواجه شوید. اما سؤال این است که آیا بدون آموزش اجرای ساختمان می‌توان به درجه‌ای رسید که بتوان به‌عنوان یک سرپرست کارگاه به بازار کار وارد شد یا خیر؟

اگر بخواهیم واقع‌بینانه به قضیه نگاه کنیم، خودمان هم به این نتیجه می‌رسیم که مجری ساختمان یک شغل با مسئولیت زیاد است. شما از یک طرف مسئولیت حفظ منافع اقتصادی پروژه را همگام با اجرای فنی ساختمان بر عهده دارید که البته خود این موضوع هم مسئله‌ای بسیار مهم است و از طرف دیگر، هر اتفاقی در کارگاه ساختمانی یه وجود آید، اولین مسئول آن شما هستید. به همین دلیل است که شرکت‌هایی که درخواست استخدام نیروی کاری به‌عنوان سرپرست کارگاه یا مشاغل نظیر آن را دارند، یا صرفاً افرادی را استخدام می‌کنند که تجربه‌ی بالایی در این زمینه داشته باشند و یا حداقل دوره‌ی آموزش اجرای ساختمان معتبری را طی کرده باشند.

اینجا است که نقش آموزش اجرای ساختمان در ورود به بازار کار، کاملاً روشن می‌شود. شما به‌عنوان یک مهندس عمران و یا یک مهندس معماری، اگر تجربه‌ی کافی در این زمینه نداشته باشید، با طی کردن دوره‌های استاندارد اجرای ساختمان که در مؤسسات معتبر برگزار می‌شود، خواهید توانست با چالش‌های اجرای ساختمان به‌صورت کامل مواجه شده، نحوه‌ی حل و فصل آنها را بیاموزید و در نهایت مانند یک متخصص تمام عیار وارد بازار کار این حوزه شوید.

آیا آموزش اجرای ساختمان به‌صورت مجازی مؤثر است؟

آیا آموزش اجرای ساختمان به‌صورت مجازی مؤثر است؟

وقتی صحبت از پکیج آموزش اجرای ساختمان به میان می‌آید، ممکن است دچار یک پارادوکس یا دوگانگی شوید؛ از یک طرف ما در مورد دوره‌ای صحبت می‌کنیم که تمام جزئیات آن در بازار کار به‌صورت عملی انجام می‌شود و از طرف دیگر آموزش دوره به‌صورت مجازی است. اینجا است که ممکن است با خود فکر کنید که این دوره احتمالاً تمامی نیازهای شما را پوشش نخواهد داد. اما با مطالعه‌ی ادامه‌ی این مطلب از مجتمع آموزشی امیرکبیر، احتمالاً نظر شما در این مورد تغییر خواهد کرد.

تمامی مطالبی که در پکیج آموزش اجرای ساختمان مجتمع آموزشی امیرکبیر تدریس می‌شود، به‌صورت کامل حاوی نکات عملی است که در بازار کار به آن برخورد خواهید کرد. تمامی نکات از خاکبرداری گرفته تا بتن‌ریزی و آرماتوربندی فونداسیون، جزئیات اجرایی سازه و معماری و تأسیسات، به‌صورت کامل و با نشان دادن عکس‌ها و اسلاید به شما آموزش داده خواهد شد تا این اطمینان حاصل شود که شما می‌توانید با تمامی چالش‌هایی که ممکن است در کارگاه‌های ساختمانی با آنها برخورد کنید، روبرو خواهید شد.

بنابراین اگر چه پارادوکس ذهنی شما که در ابتدای این قسمت به آن اشاره کردیم، از نظر منطقی صحیح است، اما واقعیت این است که تیم فنی مجتمع آموزشی امیرکبیر قبل از شما به این موضوع فکر کرده و بعد از آن اقدام به ساخت پکیج آموزش اجرای ساختمان کرده‌اند.

در این پکیج، آموزش اجرای ساختمان‌های بتنی و همچنین آموزش اجرای ساختمان‌های فلزی گنجانده شده است تا شما این اطمینان را داشته باشید که مسائل تمامی ساختمان‌ها پوشش داده شده است.

نکاتی که در انتخاب پکیج آموزش اجرای ساختمان باید در نظر داشته باشید

نکاتی که در انتخاب پکیج آموزش اجرای ساختمان باید در نظر داشته باشید

اگر یک جستجوی ساده در اینترنت و یا در شبکه‌های اجتماعی انجام دهید، ممکن است با انواع و اقسام پکیج‌هایی که ظاهراً همه‌ی آنها در مورد آموزش اجرای ساختمان هستند، مواجه شوید. اجازه دهید تا دلایلی که باعث می‌شود تا ادعا کنیم که پکیج آموزشی اجرای ساختمان مجتمع آموزشی امیرکبیر، یکی از بهترین‌ پکیج‌هایی است که در این زمینه تولید شده است را توضیح دهیم:

۱- آموزش اجرای ساختمان با جزئیات کامل

یکی از اولین نکاتی که در پکیج آموزش اجرای ساختمان امیرکبیر به‌شدت بر آن تأکید شده است، آموزش به‌صورت کاملاً جزئی است. ما می‌دانیم که مخاطبین این دوره، ممکن است هیچ شناختی نسبت به کارگاه‌های ساختمانی و عملیاتی که در آن انجام می‌شود نداشته باشند و به همین دلیل سیلابس این دوره‌ی آموزشی را به‌گونه‌ای تدوین کرده‌ایم که تمامی مسائل به‌صورت کامل و با جزئیات زیاد پوشش داده شوند.

2- آموزش اجرای ساختمان زیر نظر اساتید با تجربه

یکی دیگر از مزیت‌هایی که پکیج آموزش اجرای ساختمان مجتمع آموزشی امیرکبیر نسبت به نمونه‌های مشابه دیگر دارد، این است که تمامی مطالب درسی توسط یکی از مهندسین مجری تراز اول اصفهان تدریس شده است.

مهندس محمد فلاحی (مدرس دوره‌ی آموزش اجرای ساختمان)، بیش از ۱۵ سال است که به‌صورت پیوسته و حرفه‌ای به حرفه‌ی اجرای ساختمان مشغول است و تاکنون پروژه‌های بزرگ و معتبری در سطح استان و کشور زیر نظر ایشان اجرا شده است. مهندس محمد فلاحی عضو پایه ارشد سازمان نظام مهندسی است و با تهیه‌ی پکیج آموزشی اجرای ساختمان ایشان می‌توانید از سال‌ها تجربه‌ی ایشان در این حوزه استفاده کنید.

کلام آخر

سوالات متداول دوره اجرای ساختمان

 

آموزش اجرای ساختمان، اگر چه ممکن است از نظر بسیاری از افراد امکان‌پذیر نباشد، اما تجربه‌ای که ما در مجتمع آموزشی امیرکبیر داریم، چیزی خلاف این نکته را می‌گوید. ما در پکیج آموزشی اجرای ساختمان تمامی نکاتی را که ممکن است در کارگاه‌های ساختمانی با آن برخورد کنید را به شما آموزش می‌دهیم تا بتوانید با اعتماد به نفس بالا در کارگاه‌های ساختمانی حاضر شوید. بنابراین اگر قصد ورود به بازار کار اجرای ساختمان را دارید، همین حالا این پکیج آموزشی ارزشمند را خریداری کنید و راه خود را برای ورود به بازار کار در این حوزه هموار کنید.

جزییات بیشتر

سؤالات متداول

۱- آموزش اجرای ساختمان به‌صورت مجازی امکان‌پذیر است؟

بله. پکیج آموزش اجرای ساختمان مجتمع آموزشی امیرکبیر، شما را با تمامی نکاتی که برای ورود به بازار کار اجرای ساختمان نیاز دارید، آشنا خواهد کرد. در این پکیج آموزشی، موارد موردنیاز با عکس و فیلم به‌صورت کامل آموزش داده شده است تا بتوان شرایط کارگاه را تا حد زیادی شبیه‌سازی کرد.

2- آیا پس از استفاده از پکیج آموزش اجرای ساختمان، می‌توان مدرک فنی و حرفه‌ای دریافت کرد؟

بله. با توجه به اینکه مجتمع آموزشی امیرکبیر زیر نظر مستقیم سازمان فنی و حرفه‌ای کشور فعالیت می‌کند، این امکان برای شما وجود دارد که بعد از استفاده از پکیج آموزش اجرای ساختمان این مرکز آموزشی، در صورتی‌که حدنصاب قبولی در آزمون برگزار شده توسط مجتمع را کسب کنید، در آزمون سازمان فنی و حرفه‌ای کشور نیز شرکت کرده و مدرک این سازمان را نیز دریافت کنید.

پشتیبانی دوره و تماس با ما
شماره تماس
۰۹۰۲۲۲۰۵۴۷۱
ایمیل
eamirkabir.esf@gmail.com
پشتیبانی حضوری
اصفهان-مجتمع آموزشی امیرکبیر

روش پشتیبانی و پاسخگویی در امیرکبیر:

پس از خرید محصول و مشاهده فیلم ها در صورت بروز هر نوع مشکل با شماره ۰۹۰۲۲۲۰۵۴۷۱ تماس حاصل نموده و درخواست رفع آن را می نمایید. در صورت نیاز به مکالمه با مدرس دوره جناب مهندس فلاحی زمان مشاوره رزرو کرده و به صورت تلفنی یا آنلاین با مدرس ارتباط خواهید داشت. در صورتی که نیاز به رفع اشکال حضوری در اصفهان یا آنلاین دارید، پس از ارتباط با کارشناس ( به صورت تلفنی یا تیکت از طریق سایت) درخواست کلاس خصوصی نموده و در اسرع وقت جلسه ای برای شما هماهنگ خواهد شد.

مشاوره رایگان دریافت دوره آموزشی:
از زمان خرید محصول به مدت یکسال می توانید از یک جلسه مشاوره (ده دقیقه) استفاده نمایید.

دیدگاه و امتیاز کاربران
متوسط امتیاز ها
0
۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پکیج آموزش اجرای ساختمان | مجتمع آموزشی امیرکبیر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
  • سطح دوره : مقدماتی - پیشرفته
  • نوع دوره : مجازی
  • زبان دوره : فارسی
  • شامل 144 جلسه
  • پیش نیاز : بدون پیشنیاز
  • 45 ساعت آموزش
  • مدرک تخصصی
  • 100% دوره تکمیل شده است