×

کلاسهای حضوری دپارتمان برق

 

فراگیران محترم دوره های حضوری دپارتمان برق امیرکبیر :

ضمن آرزوی سلامتی برای یکایک شما بزرگواران، با توجه به کنسلی چند جلسه ای کلاس ها در ایام قرنطینه و هم چنین در خواست نیروی گسترده شرکت ها از مجتمع آموزشی امیرکبیر در شروع سال جدید، برخود واجب دانستیم علی رغم تعطیلی تمامی مراکز آموزشی، فعالیت آموزشی خود را تا اطلاع ثانوی به صورت ساخت و ارسال بسته های ویدئویی با کیفیت عالی در استودیوی پیشرفته امیرکبیر برای دانشجویان ادامه دهیم.لازم به ذکر است که به دلیل کندی سرعت اینترنت بعضی از فراگیران، آموزش آنلاین را فقط برای رفع اشکال و حل تمارین استفاده می کنیم.

هم چنین به محض اعلام وضعیت سفید ادامه کلاس را به صورت حضوری از سر خواهیم گرفت. لذا به دانشجویانی که نگران کیفیت دوره آموزشی خود هستند این اطمینان خاطر را می دهیم که در صورتی که به هردلیل از کیفیت کلاس راضی نبودید می توانید بدون پرداخت هزینه، دوره بعدی کلاس خود را نیز به صورت حضوری و رایگان شرکت نمایید.

قبل از دانلود فیلم ها حتما تذکرات زیر را مطالعه فرمایید :

تذکر 1:

جدول زمانبندی ارسال فیلم های هر کلاس به زودی در همین بخش منتشر خواهد شد.لازم است طبق تاریخ های آن جدول، فیلم های کلاس های خود را هر جلسه دانلود نمایید.

تذکر 2: ( بسیار مهم )

خواهشمند است فقط فیلم های کلاس و گروه خود را دانلود نمایید.در صورتیکه فیلم های سایر کلاسها یا سایر گروه های هم موضوع با کلاس خود را دانلود نمایید و عضو آن کلاس نباشید کلیه فیلم های شما غیر فعال شده و به هیچ عنوان فعال نخواهد شد.لذا فقط فایل های کلاس خود ( و دقیقا گروه خود ) را دانلود نمایید و در این زمینه خطا نفرمایید که فعالسازی مجدد فایل ها بر روی سیستم شما مشمول پرداخت هزینه 300 هزار تومانی خواهد بود.

تذکر 3 :

پس از اجرای یکی از فیلم ها روند فعالسازی را مطابق راهنمای باز شده انجام دهید.( فقط کافیست کد درج شده در مقابل سلول Machine ID را برداشت نموده و آن را در قسمت ” دریافت کد فعالسازی ” در نوار بالای همین سایت وارد نمایید و اطلاعات خواسته شده در بخش مذکور را تکمیل نمایید ( به جای نام محصول خریداری شده باید نام کلاس، روز و ساعت آن را درج نمایید )) و منتظر پیامک کد فعالسازی تا حداکثر 3 روز کاری باشید.در صورتی که از ویندوز 10 استفاده می نمایید اسمارت اسکرین را غیر فعال نمایید.راهنمای اینکار در بخش ” راهنما ” در سایت و لینک زیر می باشد.

http://eamirkabir.parsaspace.com/smart screen/smartscreen.rar

تذکر 4 :

در صورت اشکال در زمینه فعالسازی فیلم ها یا دانلود آنها لازم است با تلفن آموزش سرکار خانم مهرابی تماس گرفته و یا به پشتیبان سایت از طریق آی دی Eamirkabir@ در تلگرام پیام دهید.

031-36635020

فیلم راهنمای دانلود و روش فعالسازی فیلم های آموزشی مربوط به کلاسهای حضوری مجتمع را در لینک زیر دانلود کنید

راهنمای دانلود و فعالسازی فیلم ها

 

لیست کلاسها:

جهت دانلود فیلم ها نام کلاس خود را با دقت از لیست زیر انتخاب نمایید نام استاد
دوره حضوری صفر تا صد الکترونیک                               ( فقط دانشجویان عضو کلاس دانلود نمایند ) مهندس نخودیان
دوره حضوری صفرتاصد الکترونیک   جلسه 3                    ( فقط دانشجویان عضو کلاس دانلود نمایند ) مهندس نخودیان
دوره حضوری صفر تا صد الکترونیک جلسه 4                  ( فقط دانشجویان عضو کلاس دانلود نمایند ) مهندس نخودیان
دوره حضوری صفرتا صد الکترونیک جلسه 5                    ( فقط دانشجویان عضو کلاس دانلود نمایند ) مهندس نخودیان
preloader